“У маневицькому дитячому садку почали гріти воду за допомогою сонця”
На цих святкових вихідних з 23 по 26 серпня в смт. Маневичі Волинської обл. проведено тренінг зі встановлення та використання сонячних колекторів. У тренінгу взяли участь як місцеві мешканці району та області, так і жителі Рівненської та Львівської областей.

Під час тренінгу місцеві конструктори Борис Зарічанський та Віталій Шрамко навчили учасників встановленню та використанню сонячних колекторів для нагріву води. В рамках практичної частини навчання учасники власноруч збудували сонячний колектор для дитячого садка «Веселка», що в Маневичах.

Учасники-конструктори, які пройшли навчання, зможуть самостійно встановити сонячні колектори собі та бажаючим.

Наступний місцевий тренінг зі встановлення та використання сонячних колекторів буде проведено на початку жовтня в смт Колки Маневицького району. Наразі відбувається набір учасників на цей тренінг. Бажаючих прийняти участь у заході просимо зареєструватися. Інформація щодо реєстрації знаходиться тут.

Тренінг організовано Міською молодіжною громадською організацією «Екоклуб» у рамках проекту «Увімкни сонце – живи комфортно», що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу у партнерстві з міжнародною мережею «Жінки в Європі за спільне майбутнє ” (WECF).


Презентації можете завантажити тут

Керівництво по встановленню сонячних колекторів українською мовою можете завантажити тут

Контакти організаторів тренінгів:
Міська молодіжна громадська
організація «Екоклуб», м. Рівне,
Майборода Оксана
office@ecoclubrivne.org,
www.ecoclubrivne.org,
тел. 067 363 62 26 та 0362 26 78 91