Енергетичні плани розвитку міст: досвід впровадження та нові можливості – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Енергетичні плани розвитку міст: досвід впровадження та нові можливості

ГО «Екоклуб» та Реанімаційний пакет реформ запрошують на експертне обговорення енергетичних планів міст України.

Час, місце проведення: 31 травня. м.Київ, вул.Ольгинська, 6, 2 поверх, оф. 21. Початок о 9:30

Українські міста долучаються до європейські ініціативи Угоди мерів, яка вимагає виконувати Плани дій сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР) для скорочення викидів парникових газів. Активісти проаналізували Плани дій сталого енергетичного розвитку Кременчука, Полтави, Рівного, Івано-Франківська та Хмельницького. Результати свідчать, що плани дій можуть бути рушійною силою змін у муніципальній енергетиці. Та чи використовується їх потенціал у повній мірі?

Громадські активісти та експерти представлять порівняльний аналіз планів дій сталого енергетичного розвитку українських міст та пошукають відповіді на питання:

* Як наявність ПДСЕР впливає на порядок денний міста?

* Чому у подібних за розміром та розвитком містах ПДСЕР такі різні за якістю?

* Як Угода Мерів має розвиватися в Україні та чи має вона охоплювати такі складні для міст сектори як промисловість і транспорт?

* Що потрібно для того аби органи місцевого самоврядування стали новими лідерами кліматоохоронного руху?

Запрошені спікери: Святослав Павлюк (Виконавчий директор АЕМУ), Олександр Симчишин (мер м. Хмельницький), Оксана Кисіль (національний експерт проекту Угода Мерів в Україні), Представник Мінрегіону.

Для участі в дискусії потрібно зареєструватися:  https://goo.gl/forms/Updm7AReCdZ7b8Kz1

Контактна особа: Андрій Мартинюк, Голова Ради ГО «Екоклуб», Тел.: 0673607158, Ел. пошта: martynyuk@ecoclubrivne.org

*Захід відбувається в рамках проекту «Участь громадськості у планах дій сталого енергетичного розвитку» що реалізується «ГО Екоклуб» в рамках програми «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.