Solar Aid For Ukraine

PROVIDING UKRAINIAN
HOSPITALS WITH SOLAR ENERGY

ПРО ПРОЄКТ

МЕДИЧНІ ЗАКЛАДИ Є НАЙБІЛЬШ ВРАЗЛИВИМИ ДО АТАК РОСІЇ НА УКРАЇНСЬКУ ЕНЕРГЕТИЧНУ ІНФРАСТРУКТУРУ.

Сонячні електростанції – це довготермінове вирішення проблеми, надійний захист від можливих погіршень ситуації, а також один із перших кроків для українських громад на шляху до “зеленого” відновлення країни.

Громадська організація «Екоклуб» за підтримки Асоціації сонячної енергетики України започаткувала проєкт «SOLAR AID FOR UKRAINE». Його мета – забезпечити українські лікарні безперебійним джерелом електропостачання. У цьому можуть допомогти встановлені для медзакладів сонячні електростанції.

Відновлювані джерела енергії вигідні та доступні вже зараз. Вони можуть зробити внесок не лише у подолання кліматичної кризи, а й допомогти українцям виграти війну. Тому ми хочемо, щоб якомога більше лікарень отримали сонячні електростанції. Це стане внеском у лікування людей та допоможе місцевим бюджетам, які зараз вимушені купувати дороге дизельне пальне для роботи генераторів.

Андрій Мартинюк

Виконавчий директор Екоклубу

ОБ’ЄКТИ

PROJECT TEAM

Андрій Мартинюк

Лідер проєкту, виконавчий директор Екоклубу

Андрій Мартинюк більше 18 років є виконавчим директором Екоклубу. За його керівництва побудована перша в Україні сонячна електростанція для водопостачального підприємства, яка успішно працює під час війни (місто Вознесенськ, Миколаївська область).
Андрій координував розробку планів дій та фінансової підтримки розвитку відновлюваних джерел енергії у громадах (прийняті у місті Коростень та Житомир). Головний ідеолог проєкту «Solar Aid For Ukraine».

Дмитро Сакалюк

Технічний експерт проєкту

Дмитро Сакалюк має більше 15 років досвіду управління проєктами у галузі відновлюваних джерел енергії. За цей час координував встановлення сонячних електростанцій для об’єктів критичної інфраструктури у Звягелі (Житомирська область) та Вознесенську (Миколаївська область).
Забезпечив створення п’яти Револьверних фондів (механізми підтримки енергоефективних чи ВДЕ-заходів) у співпраці з органами місцевого самоврядування. Під час участі у міжнародних проєктах консультував створення систем енергетичного менеджменту для 100 українських громадах.

Юлія Гузій

комунікаційниця проєкту

Юлія понад два роки працює комунікаційною менеджеркою Екоклубу. Має досвід ведення інформаційних кампаній організації, відповідає за зв’язки із пресою та медіа. Із радістю відповість на будь-які запитання щодо проєкту, організує зустріч із членами команди та обговорить деталі інформаційної співпраці.

Щодо будь-яких запитань звертайтеся на пошту

julia@ecoclubrivne.org

ПАРТНЕРИ

ВТІЛЕНІ ПРОЄКТИ

loader-icon

29.12.2022


32,4 кВт

потужність СЕС

170 000 пацієнтів

можуть лікуватись у медзакладі за потреби


Результат

за перший місяць роботи (січень 2023 року) станція згенерувала 800 кВт. Такої
кількості вистачає на місяць безперервної роботи одного апарату штучної вентиляції легень (ШВЛ).

Джерело фінансування

кошти отримані у рамках вебатону Sustainability4Ukraine від

CSR.Europe

Dobro.UA.

CSR.Ukraine


МЕДІА ПРО НАС

Усі сюжети транслювалися у рамках марафону “Єдині новини”.

ЯК СТАТИ ПАРТНЕРОМ

Ми шукаємо партнерів, які готові допомогти українцям перемогти у війні та зробити внесок у подолання кліматичної кризи.
Ви можете пожертвувати кошти, надати обладнання чи втілити проєкт самостійно або підтримати нас інформаційно.

Щоб стати технічним чи інформаційним партнером, будь ласка, надішліть запит на пошту office@ecoclubrivne.org. Ми організуємо онлайн-зустріч, під час якої обговоримо всі деталі потенційної співпраці.

ПЕРЕВАГИ СОНЯЧНИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ

Термін експлуатації: до 25 років

Низькі витрати на обслуговування

Надійне довгострокове рішення

Можливість масштабування

Рентабельні (всього 0,02-0,05 євро за кВт·год)

Не забруднюють довкілля

Контактна інформація

Адреса:
33014, м. Рівне, вул. Степана Бандери 41, оф. 95