Наша команда

 

Андрій Мартинюк, Голова ради Екоклубу

Незмінний керівник організації вже більше 10 років. Відповідальний за прийняття ключових рішень та оперативне управління, підтримку бойового духу команди, підвищення спроможності Екоклубу. В тій чи інший мірі залучений до усіх проектів. Очолює Робочу групу неурядових організацій з питань змін клімату.

Про себе: “Одружений, виховую доньку, дуже люблю читати”.

am
Дмитро Сакалюк, експерт з енергоефективності, член ради Екоклубу

Народився у 1987 році. Закінчив Національний університет водного господарства та природокористування за спеціальністю “Інженер-будівельник систем теплогазопостачання і вентиляції”. Після завершення навчання працював у виконавчому комітеті Славутської міської ради (Хмельницька обл.) на посаді енергоменеджера. Співрозробник системи щоденного моніторингу споживання енергоносіїв «Енергобаланс». У ММГО «Екоклуб» займається питаннями енергетики, енергоефективності, енергетичного менеджменту.

Про себе: “Головне хобі у житті – це робота! Люблю займатися спортом та подорожувати країнами світу”.

Дмитро Сакалюк
Ілля Єременко, координатор проектів, член ради Екоклубу

Відповідальний за місцеву політику енергоефективності, розвиток молодіжного руху, технічне обслуговування офісу. Більше 4-х років займається впровадженням політики енергоменеджменту на Рівненщині. Член Української молодіжної кліматичної асоціації, у рамках співпраці з якою провів більше 20-ти навчань для молодих активістів енергетичного та кліматичного руху. В Екоклубі працевлаштований з 2012 року, до цього два роки працював як волонтер та асистент.

Про себе: “Я люблю їздити на  велосипеді, грати на скрипці, вчитися чомусь новому. Життєве кредо: відсутність планів – найкращий план”.

Illia
Інна Белаш, прес-секретарка Екоклубу

Відповідає за впізнаваність та представлення Екоклубу у медіа-просторі, оновлює інформацію на сайті. Одночасно здійснює медійну підтримку усіх проектів Екоклубу та організовує прес-події. Також відповідальна за організацію публічних подій та залучення волонтерів.

 

 Inna
Світлана Цимбалюк, бухгалтер та діловод Екоклубу

Відповідає за питання фінансів та документообігу, здійснює платежі, нараховує заробітну плату, подає звіти у купу різних інстанцій.

Емілі Бланкенбергер, волонтерка  Корпусу Миру в Екоклубі

Емілі – магістерка прикладної економіки та розвитку громад. Її захоплення – справедливість у забезпеченні їжею, міжособистісне та громадське лідерство.

Також вона має диплом бакалавра Іллінойського державного університету у вивченні Антропології; Сім’ї та Продовольства й Харчування; і як додаткова спеціальність – Підтримання Миру й урегулювання конфліктів.

До Корпусу Миру вона працювала з програмою “Лідери соціальних змін”, що допомагала студентам навчатися у досвідчених захисників соціальної справедливості та лідерів у своїй громаді.

Нещодавно Емілі працювала на фермі на Гаваях, що займається аквапонікою, і фермі сталого розвитку.

Її захоплення – справедливість у забезпеченні їжею, міжособистісне та громадське лідерство.

До інтересів Емілі також належать: біг, походи, читання, прослуховування музики, подорожі та приготування їжі.

 19244405_10209161836100017_1762223825_n
Ольга Самкевич, волонтерка, координаторка напряму по утилізації відходів, членкиня ради Екоклубу Olya
Олег Гетун, координатор літніх таборів, член наглядового комітету Екоклубу
Познайомився з Екоклубом у 2014 році, коли долучився до організації першого літнього табору для еко-активістів “Енерджайзер кемп”. Олег був комендантом табору та успішно забезпечував життєдіяльність та комфорт 50-ти мешканців наметового містечка.
Getun
Марічка Сидорук, активістка, організаторка творчих подій. Mari
Ольга Лящук
волонтерка, мама двох розбишак.Ольга працювала в Екоклубі з 2003 по 2013 роки, відповідала за антиядерну діяльність, волонтерів. Організовувала робочі табори, акції та інформаційні тури.
 inzsfmorybm
Наталія Холодова, асистентка проектів. Працює в Екоклубі  з 2015 року, займається організацією проектів і допомагає працювати всім членам команди. Закінчила Національний університет водного господарства та природокористування за спеціальністю «Економіка підприємства». Також отримує кваліфікацію еколога в Рівненському державному гуманітарному університеті .

Про себе: “Займаюся спортом та цікавлюся здоровим харчуванням”.

 Наталія Холодова, Екоклуб
Олеся Бурдюк,
координаторка Екоклубу по розвитку членства, найкращий друг наших волонтерів/ок. Координаторка проекту по взаємодії з ОСББ у Рівному.
 Олеся Бурдюк, Екоклуб
Марина Галушко,
асистентка проектів.
Волонтерка в Екоклубі з 2015 року, займається проведенням майстер-класів, уроків з енергоефективності у школах.  Виконує обов’язки офіс-менеджерки – «паперового мишеняти» 😉
Про себе: “Навчаюся на спеціальності екологія в Рівненському державному гуманітарному університеті. Залюбки зроблю всім бажаючим прекрасне махенді та пригощу смаколиками”.
 Марина Галушко, Екоклуб