Кінопоказ Docudays: “Народжені бути вільними” – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Кінопоказ Docudays: “Народжені бути вільними”

Екоклуб долучається до кінопоказів Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays!

Головна тема цьогорічного фестивалю має назву «Чотири градуси» та присвячена проблемі зміни клімату й захисту довкілля. Екологи прогнозують: до кінця сторіччя саме на стільки підніметься середня температура на Землі, що спровокує природні катаклізми на планеті. Фестиваль пропонує відвідувач(к)ам стати каталізатором змін і подивитися на питання захисту довкілля з різних точок зору – не лише через кіно, а й через правопросвітницькі та правозахисні заходи, дискусії, екоакції.

Перший фільм еко-тематики, що ми переглянемо у Рівному – «Народжені бути вільними». Цей фільм – викривальне розслідування глобальної торгівлі дикими морськими ссавцями від трьох відважних журналісток-дайверок Ґаї, Тані та Юлії.

Перегляд відбудеться 1 грудня у приміщенні InfoHub (вул.Словацького, 3а). Початок о 18.00.

Їхня подорож приводить нас до найвіддаленіших куточків Росії і вперше дозволяє глядачу побачити, як жахливо поводяться з китами, дельфінами та моржами, а також відкрити для себе корупцію, що пронизує цей жорстокий міжнародний бізнес.

ТВОРЧА КОМАНДА
Режисер: Ґаяне Петросян
Продюсер: Майк Лернер

ВИРОБНИЦТВО
Roast Beef Productions, Baikal Cinema

ДИСТРИБУЦІЯ
Dogwoof, Vesna Cudic, vesna@dogwoof.com, www.dogwoof.com

РЕЖИСЕР
Ґаяне Петросян

Регіональним координатором Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у Рівненській області є РОГО «Комітет виборців України».

Партнери в Рівненській області: ГО «Екоклуб», Платформа взаємодій «Простір», Рівненська обласна бібліотека для молоді, Головне територіальне управління юстиції в Рівненській області, Регіональний координатор із зв’язків з громадськістю Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA проходить за підтримки Посольства Швеції в Україні.