Кольоровий дим на захист довкілля – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Кольоровий дим на захист довкілля

Димовим шоу зустріли депутатів біля Верховної Ради активісти природоохоронних організацій. Таким чином екологи нагадали народним обранцям, що забруднення довкілля не має меж і негативно впливає на здоров’я людей. Тому варто не зволікати з розглядом законопроекту, мета якого впровадити дієву європейську процедуру оцінки впливу на довкілля як першочергового пріоритету реформи у сфері охорони довкілля.

Розроблений за участі громадських експертів в рамках «Реанімаційного пакету реформ» законопроект «Про оцінку впливу на довкілля» №4972 уже третій тиждень залишається без належної уваги з боку народних депутатів. Вони чи не єдині, хто може змінити ситуацію на краще, встановивши правові рамки для процедури, яка дозволятиме ще на етапі проектування небезпечних об’єктів оцінити їхні можливі негативні наслідки. Крім того, не впроваджуючи її, Україна порушує міжнародні зобов’язання, які взяла на себе.

«Питання створення дієвої процедури, яка забезпечуватиме високий рівень охорони довкілля в державі, зараз цілком залежить від парламентарів. Підтримавши законопроект № 4972, законодавці започаткують процес впровадження такої процедури. Таким чином допоможуть зберігати довкілля від потенційного забруднення, а також покращити імідж країни в очах міжнародної спільноти», – розповідає координатор акції Оксана Майборода, Екоклуб (Рівне).

У акції взяли участь представники природоохоронних громадських організацій Екоклуб, Національний екологічний центр України (НЕЦУ), Українська молодіжна кліматична асоціація (УМКА) та інші організації і окремі активісти.

_DSC4686_DSC4743 _DSC4676

 

 

 

 

Фото з акції: Олена Ангелова та Ольга Мончак

За детальною інформацією звертайтеся:

Оксана Майборода
Екоклуб
oksana.maiboroda AT gmail.com
тел. +380 50 6978118

Інна Белаш
прес-секретар Екоклубу
press AT ecoclubrivne.org
тел. +380 96 1265788