Енергозбереження – це дуже просто! – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Енергозбереження – це дуже просто!

Стрімке зростання тарифів на газ та електроенергію викликало хвилю нерозуміння серед українців. Через брак інформації та популістські закиди щодо необґрунтованості нових  тарифів, люди засуджують підвищення тарифів на комунальні послуги і в той же час абсолютно не замислюються над зміною своєї поведінки як споживача. Адже суми у наших рахунках залежать найперше від нас самих.

Просвітницькі кампанії щодо енергозбереження, які б пояснювали українцям важливість впровадження заходів з енергозбереження та енергоефективності, донедавна були реалізовані переважно зусиллями громадських активістів.

Втім, нещодавно на замовлення урядової ініціативи «Енергетична незалежність України» Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ підготувало інформаційну брошуру, де кожен українець може знайти відповіді на такі актуальні питання:

–        Як допомогти Україні позбутися енергетичної залежності?

–        Чому зростають тарифи?

–        Що потрібно для оформлення субсидії на житлово-комунальні послуги та пільгового кредитування на придбання твердопаливних та електричних котлів?

–        Чому необхідно встановлювати прилади обліку?

–        Як створити ОСББ?

–        Де можна отримувати інформацію, про те як заощаджувати енергію та свої кошти?

Підняття тарифів на енергоносії – необхідний та довгоочікуваний для української економіки захід. І в майбутньому, зважаючи на виснаження природних ресурсів нафти та газу, вони лише зростатимуть. Відповідь розумних і ощадливих господарів на цей процес – встановлення теплових лічильників, утеплення житлових будинків та громадських установ, економія енергоресурсів у побуті, використання відновлюваних джерел енергії (сонця, води, біомаси). Слідуючи цим правилам та порадам брошури ви заощадите кошти, зробите свій внесок у захист довкілля і становлення енергонезалежної України, а ще зрозумієте, що енергозбереження – це дуже просто!

Переглянути брошуру «Це дуже просто»

Довідково:    

Урядова ініціатива «Енергетична незалежність України» – інформаційна кампанія Кризового енергетичного штабу, що розпочата 20 серпня цього року.

Метою кампанії є підвищення рівня обізнаності українців у необхідності енергозбереження та економії природного газу як головних чинників енергетичної безпеки України та економічного зростання держави.

Кампанія реалізована без використання фінансів бюджету України. Її фінансування здійснюється за рахунок цільових коштів донорських програм, спрямованих на інформаційну підтримку Уряду України від Європейського Союзу, США та Великобританії.