Експерти, активісти та держслужбовці обговорили впровадження європейських директив з енергоефективності та довкілля – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Експерти, активісти та держслужбовці обговорили впровадження європейських директив з енергоефективності та довкілля

27-28 листопада відбувся насичений та корисний захід «Впровадження acquis Енергетичного Співтовариства з енергоефективності та довкілля».
Уперше в Україні експерти Секретаріату Енергетичного Співтовариства Пітер Вайда та Борко Райчевич презентували практику впровадження європейських директив для представників органів державної влади та громадськості.
Впровадження цих директив – це необхідні країні реформи у сфері енергоефективності та довкілля, які в т.ч. мають бути здійснені відповідно до Угоди про асоціацію. Це дозволить скоротити викиди парникових газів, покращити енергетичну ефективність будівель, запровадити енергетичне маркування енергоспоживчої продукції, створити дієву систему охорони довкілля та забезпечити прозорість енергетичного ринку, що посилить енергетичну безпеку держави, тощо.
Учасники заходу під час круглого столу обговорили сучасні виклики та можливі рішень задля ефективного впровадження цих реформ.
У заході взяли участь представники центральних органів виконавчої влади, профільних Комітетів Верховної Ради України, Урядового офісу з питань євроінтеграції, Представництва ЄС в Україні, громадських організацій, експерти тощо.
Захід організовано Громадською організацією «Екоклуб» за підтримки Національного екологічного центру України (НЕЦУ) , коаліції «Енергетичні реформи» та Фонду ім. Гайнріха Бьолля з метою розвитку політики енергоефективності в Україні у відповідності з acquis Енергетичного Співтовариства та забезпечення покращення енергетичної безпеки та охорони довкілля.
Згодом організатори заходу розмістять публічно усі матеріали та детальний звіт про захід, щоб усі бажаючі мали можливість з ними ознайомитися.