Семінар для рівнян: потенціал економії будинку – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Семінар для рівнян: потенціал економії будинку

13 листопада о 16.00 в Інформаційно-освітньому просторі «Інфохаб» (м. Рівне, вул. Словацького, 3а) для мешканців багатоквартирних будинків та голів ОСББ відбудеться семінар «Потенціал економії будинку: тепловізійне та енергетичне обстеження». Захід організовано в рамках проекту «Залучення громади Рівного до впровадження реформ», що реалізується об’єднанням громадських організацій «Рада реформ Рівного». 

Під час семінару експерт з енергоефективності громадської організації «Екоклуб» Дмитро Сакалюк розкаже про:

–              Тепловізійну зйомку – сучасний метод контролю теплових втрат будівлі.

Тепловізор – це прилад, який дозволяє отримати видиме зображення об’єктів, що випромінюють тепло (інфрачервоне випромінення). Принцип їх дії базується на температурній різниці між фоном та вимірюваним об’єктом і перетворенням отриманої інформації в зображення. На екрані тепловізора все, що холодне – забарвлено в синій колір, а те, що тепле – в жовто-червоний. Це простий та ефективний метод визначення тепловтрат. Найбільш точні дані отримують при проведенні процедури в холодні місяці осені, весни та взимку.

–              Енергетичний аудит,  як спосіб отримання конкретних рекомендацій для зниження енергоспоживання.

Енергетичний аудит – це обстеження квартири, котеджу чи багатоквартирного будинку для виявлення шляхів економії енергоресурсів (газу, електроенергії, води тощо). Це безпосередньо пов’язано з нашими витратами. Проведення енергоаудиту допомагає прийняти рішення для підвищення умов комфортного перебування вдома.

–              Особливості проведення енергоаудиту багатоквартирних будинків.

Основна мета аудиту багатоквартирного будинку – отримати інформацію про його стан і визначити у що об’єднанню краще інвестувати гроші. Ретельне енергетичне обстеження є необхідним першим кроком, адже дозволяє співвласникам уникнути багатьох помилок і раціонально інвестувати кошти в енергоефективні заходи, які пізніше допоможуть суттєво економити. 

За детальнішою інформацією звертайтеся:

Наталія Холодова, ГО «Екоклуб»

тел.: 0362 26 78 91

e-mail: natalia@ecoclubrivne.org

Ця діяльність реалізовується коаліцією громадських організацій «Рада реформ Рівного» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст цієї публікації є винятковою відповідальністю «Ради реформ Рівного»  i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.