Пропозиції Екоклубу до звіту з оцінки впливу на довкілля підприємства “Колор С.І.М.” – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Пропозиції Екоклубу до звіту з оцінки впливу на довкілля підприємства “Колор С.І.М.”

Екоклуб подав зауваги та пропозиції до звіту з оцінки впливу на довкілля підприємства “Колор С.І.М.”

ТОВ “Колор С.І.М.” у Клевані (Рівненський район) планує отримати дозвіл на викиди у повітря та відновити виробництво. Екоклуб проаналізував звіт підприємства. Ми пропонуємо, щоб Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів відмовило у видачі висновку з оцінки впливу на довкілля, оскільки документ містить недостовірну інформацію.

Громадськість також може оцінити звіт підприємства та вплинути на планову діяльність. Подати зауваги та пропозиції можна до 29 серпня.

Ознайомлюйтеся із пропозиціями Екоклубу за посиланням.

Чому важливо подати пропозиції

ТОВ “Колор С.І.М.” знову проходить оцінку впливу на довкілля і опублікувало новий звіт. У вересні 2022-го та у січні 2023-го року йому двічі відмовили у видачі висновку. Державна екологічна інспекція Поліського округу виявила порушення у роботі підприємства, яке не мало дозволу на 30 джерел викидів небезпечних речовин. Тому апеляційний суд частково припинив діяльність “Колор С.І.М.” до отримання дозволу.