Екоактивісти проти ековатників – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Екоактивісти проти ековатників

Де? Під Верховною Радою.

Коли? 13 серпня (середа) о 14:00.

Депутати ігнорують законопроект «Про оцінку впливу на довкілля» №4972 – перший важливий крок на шляху до здійснення реформи у сфері охорони довкілля. Цей документ з моменту його реєстрації у парламенті підтримали громадськість, Європейський Союз та Енергетичне Співтовариство. Але народні обранці вдарили по гальмах, і одна з важливих складових євроінтеграції України зависла в часі на невизначений термін. Екоактивісти висловлюють свій протест і закликають завсідників Верховної Ради не ставати ековатніками.

Протест адресовано передовсім депутатам-членам Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Законопроект так і не запропонували до розгляду у парламенті через затягування попереднього розгляду у цьому Комітеті, який за Регламентом мав відбутися ще на початку липня.

Екоактивісти зберуться біля Верховної Ради з вимогою розглянути законопроект №4972 у першому читанні та «нагородити» ековатніків, які безвідповідально та безініціативно ставляться до своєї роботи.

Контакти координатора:

Оксана Майборода, тел. 050 697 81 18, oksana.maiboroda@gmail.com