25 листопада екоклубівці провели уроки з енергозбереження для школярів Новоград-Волинського (Житомирська область). У місті саме проходять Дні сталої енергії, активістки Екоклубу з приємністю долучилися до святкування та провели для 100 четвертокласників 2 уроки на тему “Як заощадити енергію та ресурси”.
Метою проведення уроку стало формуванню і розвитку в дітей навичок економного використання електроенергії та раціонального використання енергоресурсів загалом. Під час уроку природоохоронниці обговорювали з дітьми проблеми енергозбереження, взаємозв’язок між нашими щоденними звичками в енергоспоживанні та зміною клімату, впливом на довкілля. Школярі були дуже активні, ділилися своїм досвідом та намалювали Будинок майбутнього – екологічний, безпечний та установками для використання енергії сонця та вітру.
Фото Екоклубу:
![htmwydxzxzw](http://ecoclubrivne.org/wp-content/uploads/2016/11/htmwydXZxzw.jpg)
![9nxqcbs-lra](http://ecoclubrivne.org/wp-content/uploads/2016/11/9nxqCBS-lrA.jpg)
![15292791_1749777675288065_1185394312_o](http://ecoclubrivne.org/wp-content/uploads/2016/11/15292791_1749777675288065_1185394312_o.jpg)
![15216152_1749777528621413_1905752981_o](http://ecoclubrivne.org/wp-content/uploads/2016/11/15216152_1749777528621413_1905752981_o.jpg)
![15233777_1749777451954754_758939253_o](http://ecoclubrivne.org/wp-content/uploads/2016/11/15233777_1749777451954754_758939253_o.jpg)
![15231696_1749777338621432_1937911995_o](http://ecoclubrivne.org/wp-content/uploads/2016/11/15231696_1749777338621432_1937911995_o.jpg)
![opxw-jdyj-k](http://ecoclubrivne.org/wp-content/uploads/2016/11/opXw-jDyJ-k.jpg)
Фото із сайту Новоград-Волинської міськради: