Екоклуб відвідає Європейський тиждень сталої енергетики у Львові – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Екоклуб відвідає Європейський тиждень сталої енергетики у Львові

Екоклуб відвідає Європейський тиждень сталої енергетики, що буде проходити 23-27 червня 2014 року у Львові. Уже четвертий рік поспіль ця подія об’єднує експертів екології, екоактивістів  та громадськість навколо ідеї відповідального енергоспоживання, поліпшення енергоефективності і збільшення використання відновлюваних джерел енергії.

23 червня на площі Ринок з 10.00 години ранку  відвідувачам та учасникам Європейського тижня сталої енергетики Екоклуб разом з партнерами проекту «Увімкни сонце – живи комфортно» презентуватиме інформаційну виставку з демонстрацією діючого сонячного колектора. Усі бажаючі зможуть отримати поради від фахівців щодо енергоефективності, раціонального енергоспоживання, перевірити роботу нашого колектору та взяти інформаційні листівки і брошури.

З 24 по 27 червня Екоклуб також проведе навчальний тренінг зі збору, встановлення та правильного використання сонячних колекторів. Виготовлений під час практичних навчань демонстраційний колектор учасники тренінгу встановлять на базі Львівської спеціалізованої школи «Надія».

Співорганізатори тренінгу: Громадська організація «Екоклуб» (Рівне), Асоціація «Енергоефективні міста України» та Львівська міська рада за фінансової підтримки USAID MERP

Запрошуємо відвідати Європейський тиждень сталої енергетики у Львові усіх, хто бажає дізнатися більше про екоініціативи та долучитися до популяризації ідеї відновлюваної енергетики, енергоефективності та екологічного способу життя. Детальніше за посиланням http://eusew-ukraine.net/

                                                              ПРОГРАМА ТРЕНІНГУ

ЧАС

                                           ДЕНЬ 1 (24 червня)
10.00 Реєстрація учасників тренінгу
10.00 – 10.40 Вітальне слово:– Ірина Хміль, Львівська спеціалізована школа «Надія»- Олег Гарасевич, Асоціація «Енергоефективні міста України»- Львівська міська рада (за погодженням)

Кадрія Сафіуліна, USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»

Оксана Майборода, ГО «Екоклуб»

10.40 – 11.20 Презентація про основи сонячної технології нагріву води,Оксана Майборода та Аліна Архипенко, Екоклуб
11.20 – 11.40 Перерва на каву та чай
11.40 – 12.00 Презентація про помилки встановлення сонячного колектора та як їх уникнути, Оксана Майборода, Екоклуб
12.00 – 12.15 Техніка безпеки на робочому майданчику (безпека роботи з інструментами,виконання робіт, засоби особистої безпеки та спецодяг), Аліна Архипенко, Екоклуб
12.15 – 18.00 Підготовка до роботи над виготовленням сонячного колектору, початок робіт, Віталій Шрамко, конструктор проекту «Увімкни сонце – живи комфортно»

ДЕНЬ 2-4 (25-27 червня)

Виготовлення абсорбера та рами колектора.

Перевірка зварювання. Фарбування. Виготовлення бака-акумулятора.

Утеплення колектора та бака. Виготовлення опорної конструкції.

Практична вправа з проектування сонячної системи для нагріву води.

Завершення робіт зі встановлення сонячної системи для нагріву води, її запуск.

Рекомендації від тренерів. Оцінка тренінгу та його завершення

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проект «Увімкни сонце – живи комфортно» здійснюється у партнерстві з Національним екологічним центром України, Міжнародною жіночою мережею «Жінки в Європі за спільне майбутнє» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Деталі та новини проекту дізнайтеся на сайті http://ecosolar.org.ua/

jh uy;uh uyhg ygyhlogo1