У Рівному відбудеться Форум з енергоефективності – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

У Рівному відбудеться Форум з енергоефективності

Що: Форум з енергоефективності

Коли: 21 листопада 2016р., початок о 13.00

Де: вул. А.Міцкевича, конференц-зала готелю “Мир”.

У Рівненській області у 2015 році завершила свою дію обласна програма енергоефективності і станом на початок жовтня 2016 нова не прийнята.
ГО “Екоклуб” у 2015 році спільно з представниками бізнесу, влади та активіст(к)ами розробив та представив громадські вимоги до написання нової програми енергоефективності Рівненської області, які жодним чином ніяк не враховані.

Одночасно з тим у м. Рівне імплементується План дій сталого енергетичного розвитку до 2020 року. У сфері комунальної енергетики протягом останніх двох років відбулися зміни, які багато політиків встигли назвати переможними реформами.Прийнято закони з запровадження енергосервісних послуг, працюють теплі кредити, ціни на енергоносії стрімко зростають, політики говорять про створення ринків електрики та газу.Та чи дійсно зміни відбулися? Чи отримали місцеві влади повноваження та стимули для того, щоб забезпечити швидке підвищення ефективності споживання енергії та запровадження відновлюваних її джерел?

Про все це ми будемо говорити на Форумі з енергоефективності у форматі панельної дискусії із запрошеними спікерами. Ми плануємо обговорити ефективність тих чи інших форм планування енергетичного споживання на довготривалі періоди.
До участі запрошуються представники(ці) обласних рад та адміністрацій, органів місцевого самоврядування, донорських організацій, місцеві активіст(к)и та бізнес, експерт(к)и в сфері енергетики та енергоефективності.

Запрошені спікери: народний депутат ВРУ Олексій Рябчин (Alex Ryabchyn), координаторка енергетичних програм ОПОРИ Тетяна Бойко, менеджерка енергетичного сектору РПР Anna Shumeiko, заступник голови Волинської ОДА Сергій Кошарук та інші.

Детальна програма: goo.gl/YD6SLF

Реєстрація: goo.gl/forms/OX81eGxkze0awNZ03

За детальною інформацією звертайтесь:

Інна Мулявка, прес-секретарка Екоклубу,

Тел.: 0673634097

Ел.пошта: press@ecoclubrivne.org