Перший крок у запровадженні енергоефективних заходів у Поромівській об’єднаній територіальній громаді (Благодійна організація «Благодійний Фонд «Саппорт ЮА» у партнерстві із Поромівською об’єднаною територіальною громадою) – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Перший крок у запровадженні енергоефективних заходів у Поромівській об’єднаній територіальній громаді (Благодійна організація «Благодійний Фонд «Саппорт ЮА» у партнерстві із Поромівською об’єднаною територіальною громадою)

Команда проєкту працюватиме над створенням системи енергетичного менеджменту. За їхніми розрахунками, завдяки системі енергоаудиту громада щороку скорочуватиме до 7 тон викидів парникових газів, а споживання енергоресурсів зменшать на 27%.

У межах гранту планують:

  • облаштувати робоче місце для енергоменеджера, закупити обладнання для енергоаудиту та велосипед;
  • провести навчання для енергоменеджера та керівників 40 комунальних закладів щодо ощадного енергоспоживання та проведення енергоаудитів;
  • запровадити систему енергомоніторингу всіх комунальних закладів громади;
  • провести освітні заходи для школярів, використовуючи інтерактивні конструктори «Альтернативна енергія»;

Також у чотирьох школах замінять дві електроплити та дві газові плити з надмірною споживчою потужністю, встановлять у харчоблоках чотири технічні лічильники. Завдяки цьому моніторитимуть та аналізуватимуть фактичне споживання електроенергії.