Енергоефективність та зелена енергетика у житловому секторі міст Луцьк та Володимир (Громадська організація «Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення») – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Енергоефективність та зелена енергетика у житловому секторі міст Луцьк та Володимир (Громадська організація «Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення»)

У багатоквартирному секторі міст Луцьк та Володимир створюватимуть передумови для використання відновлювальних джерел енергії (ВДЕ). Для цього:

  • проведуть навчання, консультації та анкетування для голів та членів правлінь 30 ОСББ;
  • оцінять енергоефективність ОСББ, проведуть розрахунки та запланують «зелені» заходи відповідно до потреб. Зокрема, за наслідками енергоаудитів розроблять 10 техніко-економічних обґрунтувань для ОСББ;
  • розроблять проєктну документацію для двох ОСББ, які готові втілювати ВДЕ-проєкти.
    Також налагодять співпрацю громади та ОСББ через місцеві програми підтримки та залучать фінансування для майбутніх ВДЕ-заходів у багатоквартирному секторі міст. Усе це сприятиме врегулюванню дефіциту енергоресурсів та розвитку «зеленої» енергетики у громаді.