Запрошуємо відвідати Зелену школу! – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Запрошуємо відвідати Зелену школу!

Зелена Школа – це унікальний чотириденний освітній курс від 26 ведучих екотренерів та практиків, що допомагає учасникам створити та реалізувати свій інноваційний еко-проект. Наразі проект оголошує про набір на свій п’ятий лекторій, що відбудеться 16-19 лютого у Києві.

Основними тематиками Школи цього разу стануть:

– відновлювана енергетика та енергоефективність;
– екотранспорт та електромобілі;
– економіка спільного користування (sharing economy);
– органічне землеробство та пермакультура;
– екобудівництво;
– екостартапи;
– екопоселення та ферми-комуни.

На лекторії будуть представлені цікаві екогаджети, зібрані під час успішних краудфандингових кампаній і покликані полегшити та автоматизувати роботу беспосередньо в органічному землеробстві, висадці сажанців у обезводнених районах, та інші цікаві знахідки.
Крім основних активностей, учасники Школи можуть приєднатися до додаткових заходів: екскурсії до енергоефективного будинку Optima House, семінару із сонячної енергетики від компанії “Атмосфера”, та тест-драйву електромобілів від Oxygen Group.

Чи потрібно бути екологом? Ні!

Школу відвідують професійні екологи, бізнесмени та активісти з метою підвищити свою кваліфікацію та здобути нові контакти для майбутнього розвитку. Але велика частина учасників – це люди інших професій, котрі цікавляться еко тематикою, хочуть навчитися створювати екопроекти та вести дружній до природи спосіб життя.
“Надихати людей – по суті і є одна з ключових цілей Школи, – зазначає Максим Залевський, засновник Зеленої Школи. – Ми розкриваємо людям напрямки, про які вони часто взагалі нічого не знали, їх потенціал, особливо у нашій країні. А потім презентуємо діючі проекти”.

Місце проведення лекторію: ІЗОЛЯЦІЯ. Платформа культурних ініціатив. Київ, вул. Набережно-Лугова, 8

Більше про Зелену Школу можна дізнатися на веб-сайті.
Сторінка проекту у Фейсбук.