При наведенні курсора на назву або іконку сектора користувачів енергоносіїв можна подивитись схему споживання та викидів окремого сектора. При наведенні на назву енергоносія можна побачити окрему схему його споживання. При наведенні на об'єми викидів та споживання у вигляді хмар та куль знизу на інфографіці можна побачити всі сектори, до яких мають відношення обрані об'єми.
Оцінка ризиків та вразливості проводилася відповідно до рекомендованої методики Угоди мерів щодо клімату та енергії.
В липні 2020 року було проведено опитування мешканців міста Коростень. В опитуванні взяли участь 339 респондентів (59,5% — жінки, 23,2% — чоловіки, 17,3% — не вказали стать).
Встановлено, що Коростенська МТГ має дуже високий рівень вразливості до екстремальної спеки та екстремальних опадів/злив, а також високий рівень вразливості до лісових пожеж, посухи та повеней / підвищення рівня води. На основі виконаної оцінки були сформульовані цілі та заходи з адаптації.
Ведення лісового господарства має здійснюватися за принципом «екосистемної проактивної адаптації», що має на меті попередити можливі наслідки зміни клімату в перспективі 20–30 років.
Ведення сільського господарства повинно відбуватися з позицій ландшафтного підходу із врахуванням прогнозованих кліматичних змін:
сортувати сміття
саджати дерева і доглядати за ними
зменшувати використання пластикової і поліетиленової упаковки
відповідально і бережливо споживати
утеплити житло
користуватися екологічним транспортом
харчуватися місцевими продуктами, зменшувати кількість харчових відходів
надавати перевагу ремонту речей, а не купівлі нових
встановити сонячні панелі, колектори
скоротити споживання м’яса і молочних продуктів
платити більше за використання води, електроенергії і газу