Долучайся до Екоклубу! – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Долучайся до Екоклубу!

13662154_1054056584641617_4682035612233487338_o

Що означає бути «членом Екоклубу» і чому це важливо?

Що таке Екоклуб і хто такі члени Екоклубу?

Екоклуб – це громадська організація, ціллю якої є охорона та поліпшення стану довкілля. Екоклубівці вірять, що природа є цінністю сама по собі, незалежно від практичної користі для людей. Навіть у часи криз довкілля занапащати не можна і люди не зможуть щасливо жити без збереженого природного середовища. Члени Екоклубу – це люди, які вважають цілі та діяльність Екоклубу потрібними і важливими. Тому вони підтримують Екоклуб різними способами: приходять на заходи, поширюють інформаційні матеріали, допомагають працею та матеріально, а також можуть брати участь у управлінні організацією.

А для чого ставати членом Екоклубу? Хіба не можна й так підтримати? У нас уже були члени партії і ми це добре пам’ятаємо.

Беручи участь у діяльності громадської організації, люди роблять внесок у досягнення змін у суспільстві. Саме заради таких змін, які вестимуть до збереження довкілля, діє Екоклуб. Підтримка природоохоронної громадської організації людьми показуватиме суспільну важливість проблем довкілля. Наявність членів зробить вимоги організації сильнішими, оскільки такі вимоги представлятимуть думку не лише працівників. Вимога про необхідність припинити скиди стічних вод в озеро Басів Кут у Рівному «від Екоклубу» і «від Екоклубу, якого підтримує 5000 прихильників» не одне і теж.

Чи є якісь формальні ознаки прихильника?

Так, ця людина має: 1)сповідувати природоохоронні цінності, тобто, не діяти всупереч ним; 2) написати заяву про вступ у члени; та 3) сплачувати річний членський внесок, який зараз становить 50 грн.

Для чого платити членський внесок?

Екоклуб наразі отримує фінансову допомогу на здійснення проектів з кількох іноземних джерел, в основному, від Європейської комісії. Ми витрачаємо близько 20% робочого часу на пошук джерел фінансування, а наші проекти є спробами досягати наших цілей, використовуючи обмежені ресурси. Внески дозволятимуть більше зусиль спрямувати на вирішення актуальних для наших прихильників проблем. Крім цього, ваш фінансовий внесок є незаперечною ознакою того, що прихильники підтримують діяльність організації не лише словами і вподобайками у соц.мережах.

Зрозуміло, хочу стати прихильником! Що мені тепер робити? 

Аби стати членом Екоклубу, необхідно:
 • Заповнити заяву на вступ в організацію (посилання на заяву)
 • Занести заяву в офіс Екоклубу або відправити поштою на адресу 33014, м. Рівне, вул. Степана Бандери 41, оф. 92 або відправити скановану заяву електронкою на office@ecoclubrivne.org
 • Сплатити членський внесок (способи оплати дивіться нижче)
Що має робити член Екоклубу?
 • Сплачувати щорічний членський внесок у розмірі не менше 50,00 грн
 • За можливості відвідувати акції і заходи Екоклубу, щорічні Загальні збори членів Екоклубу
 • За можливості поширювати інформацію про заходи і події Екоклубу
Натомість кожен член Екоклубу отримує:
 • Членський квиток та брендований сувенір
 • Електронну розсилку новин Екоклубу
 • Пріоритетну участь у заходах і подіях Екоклубу
 • Доступ до ресурсів офісу
 • Рекомендації та іншу підтримку
Способи оплати членського внеску:

1) через сервіси онлайн платежів  – номер картки 5582 5920 0025 5514 ( у полі “Коментар” вкажіть “членський внесок” та Ваше ім’я, а також зважте, що такі сервіси можуть вимагати значну комісію, аби Екоклуб отримав 50 грн”)
2) через банк

Відомості і реквізити банку:

ГО “Екоклуб”
33014 м.Рівне вул.C.Бандери, 41, оф.92
IBAN: UA533510050000026002638167000
Код ЄДРПОУ 25319429
Призначення платежу “Членський внесок та Ваше ім’я”

3) через сервіс LiqPay:ЗНИЖКИ ДЛЯ ЧЛЕНІВ ЕКОКЛУБУ:

                                            

ПРИЄДНУЙСЯ ЯК ВОЛОНТЕР!

Якщо маєш можливість і бажання зробити більш вагомий власний внесок у збереження довкілля, запрошуємо стати волонтером “Екоклубу”, заповнивши анкету волонтера. Волонтерів ми долучаємо до підготовки вуличних акцій, еко-майстер-класів, всеукраїнських інфотурів, запрошуємо на тренінги, пов’язані із захистом довкілля, любимо і цінуємо :).

ПІДТРИМАЙ ФІНАНСОВО!

Ти можеш безпосередньо підтримати діяльність Екоклубу або його окремі заходи та переказати гроші на вказаний вище рахунок.

Також ми часто потребуємо друкованої продукції, канцелярського приладдя тощо. Допомога може бути у вигляді знижки на надання послуг чи товарів. Нам цінний кожен внесок!

Важливі документи

– Статут Екоклубу

– Положення про членство

Твоя підтримка допоможе нам діяти більш ефективно!

Підписуйся на розсилку новин Екоклубу та дізнавайся першим(ою) про можливості, які ми для тебе готуємо!