Конкурс екологічного короткометражного кіно 48 Go Green чекає на ваші роботи – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Конкурс екологічного короткометражного кіно 48 Go Green чекає на ваші роботи

Проект 48 Go Green International eco film Competition був створений у 2009 році в Афінах з ціллю привернення уваги суспільства до проблем екології. Вже в 2011 році, завдяки своїй тематиці, проект отримав широке визнання і змінив свідомість людей у всіх куточках нашої планети, однак учасників з України до сих пір не було. В цьому році ви можете все змінити!
48 Go Green- це дикі та безсонні два дні зйомок, протягом яких ви і ваша команда розважаєтесь від всієї душі, створюючи короткометражний фільм. Написання сценарію, зйомка, монтаж, озвучування – ВСЕ повинно бути виконано за 48 годин. Це може звучати неймовірно, але ж це так і є!

  • Єдине, що ви можете зробити до початку відліку часу – це:
  • 1. Зібрати свою команду
  • 2. Вибрати акторів
  • 3. Знайти обладнання
  • 4. Забезпечити використання локацій.

Починаючи з 2013 року ви можете починати роботу над фільмом в будь-який зручний для вас час! Після реєстрації на сайті проекту, ви отримаєте вибрану в довільному порядку еко тему разом з обов’язковими елементами фільму. Починаючи з цього моменту вашій фантазії немає меж! На наступні 48 годин ваш світ перетвориться на знімальний майданчик.
Прийняти участь може кожен, в незалежності від того, аматор ви чи професіонал, за умови, що ви маєте бажання та дотримуєтесь усіх правил.
Також не варто забувати про ГРАН ПРІ фестивалю, який становить 10000$ і подорожі в ГОЛЛІВУД, де покажуть ВАШ фільм.
Більше того, в 2013 році буде обрано найкращий фільм на думку глядачів (People’s Choice Award), переможець якого також отримає грошову винагороду та можливість показати свій фільм в столиці кінематографу.
48 Go Green – це твій шанс заявити про себе на весь світ та стати на крок ближче до мрії.

ПОЧИНАЙ ПРЯМО ЗАРАЗ!
Якщо у вас виникли запитання, ви можете отримати більш детальну інформацію на сайті проекту
в нашій офіційній групі вконтакті
або на нашій сторінці на фейсбуку