Шукаємо постачальника мультимедійного обладнання

Шукаємо постачальника мультимедійного обладнання

Комунальне підприємство «Баранівський міжшкільний ресурсний центр» оголошує відкритий конкурсний відбір на визначення постачальника мультимедійного комплекту для презентацій (включаючи надання обладнання, товарів і матеріалів, а також виконані транспортні, монтажні, пусконалагоджувальні та інші необхідні роботи і послуги).

Місце встановлення мультимедійного комплекту – будівля міжшкільного ресурсного центру за адресою: Житомирська область, м.Баранівка, вул.Звягельська, 7Е.

Очікувана вартість мультимедійного комплексу – 26 000 (двадцять шість тисяч гривень 00 коп) гривень, з урахуванням усіх податків, зборів та обов’язкових платежів.

Кінцевий термін подання конкурсних пропозицій – 15 год. 00 хв. 18.09.2020р.

Конкурсна пропозиція подається учасником конкурсного відбору або особисто за юридичною адресою організатора (Житомирська область, м.Баранівка, вул.Звягельська, 7Е), або в електронному вигляді на електронну поштову скриньку організатора kp.bmrc@gmail.com з подальшим підтвердженням у паперовому вигляді на поштову адресу організатора рекомендованим листом: 12701, вул.Звягельська,7Е, м.Баранівка, Баранівський район, Житомирська область.

Умови конкурсного відбору наведені у конкурсній документації (https://drive.google.com/drive/u/1/folders/18u_bjXFAns8UFpWOrtYqQDw0NNNfhVN3….)

За роз’ясненнями щодо конкурсної документації та процедури конкурсного відбору можна звернутися листом на електронну поштову скриньку організатора конкурсного відбору (kp.bmrc@gmail.com) не пізніше ніж за 5 робочих днів до закінчення кінцевого терміну подання конкурсної пропозиції.

Мультимедійне обладнання буде встановлено у Центрі енергоефективності у рамках реалізації проєкту «Створення центру енергоефективності на базі Баранівського міжшкільного ресурсного центр», що здійснюється відповідно до умов проєкту «Просування сталих енергетичних рішень в громадах (приклади з практики)» в рамках грантового договору УКР-19/0010 між ГО “Екоклуб” та МЗС Норвегії від 24.09.2019 року.