Шукаємо постачальника мультимедійного обладнання – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Шукаємо постачальника мультимедійного обладнання

Шукаємо постачальника мультимедійного обладнання

Комунальне підприємство «Баранівський міжшкільний ресурсний центр» оголошує відкритий конкурсний відбір на визначення постачальника мультимедійного комплекту для презентацій (включаючи надання обладнання, товарів і матеріалів, а також виконані транспортні, монтажні, пусконалагоджувальні та інші необхідні роботи і послуги).

Місце встановлення мультимедійного комплекту – будівля міжшкільного ресурсного центру за адресою: Житомирська область, м.Баранівка, вул.Звягельська, 7Е.

Очікувана вартість мультимедійного комплексу – 26 000 (двадцять шість тисяч гривень 00 коп) гривень, з урахуванням усіх податків, зборів та обов’язкових платежів.

Кінцевий термін подання конкурсних пропозицій – 15 год. 00 хв. 18.09.2020р.

Конкурсна пропозиція подається учасником конкурсного відбору або особисто за юридичною адресою організатора (Житомирська область, м.Баранівка, вул.Звягельська, 7Е), або в електронному вигляді на електронну поштову скриньку організатора kp.bmrc@gmail.com з подальшим підтвердженням у паперовому вигляді на поштову адресу організатора рекомендованим листом: 12701, вул.Звягельська,7Е, м.Баранівка, Баранівський район, Житомирська область.

Умови конкурсного відбору наведені у конкурсній документації (https://drive.google.com/drive/u/1/folders/18u_bjXFAns8UFpWOrtYqQDw0NNNfhVN3….)

За роз’ясненнями щодо конкурсної документації та процедури конкурсного відбору можна звернутися листом на електронну поштову скриньку організатора конкурсного відбору (kp.bmrc@gmail.com) не пізніше ніж за 5 робочих днів до закінчення кінцевого терміну подання конкурсної пропозиції.

Мультимедійне обладнання буде встановлено у Центрі енергоефективності у рамках реалізації проєкту «Створення центру енергоефективності на базі Баранівського міжшкільного ресурсного центр», що здійснюється відповідно до умов проєкту «Просування сталих енергетичних рішень в громадах (приклади з практики)» в рамках грантового договору УКР-19/0010 між ГО “Екоклуб” та МЗС Норвегії від 24.09.2019 року.