Лист-запит до Держкомводгоспу щодо Енергетичної Стратегії України до 2030 року. – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Лист-запит до Держкомводгоспу щодо Енергетичної Стратегії України до 2030 року.

Голові Державного комітету
водного господарства
Сташуку Василю Андрійовичу
Голови Ради ММГО «Екоклуб»
Мартинюка Андрія Миколайовича

щодо Енергетичної Стратегії України до 2030 року.
Лист-запит

Я, Мартинюк Андрій Миколайович, на підставі ст.34 Конституції України, ст. 5, 9, 28, 32, 33 Закону України «Про інформацію», Конвенції «Про доступ до інформації, участь громадськості в процесі прийняття рішень та доступ до правосуддя з питань, що стосуються довкілля» прошу надати мені письмову інформацію, котра необхідна мені для реалізації моїх прав та інтересів, як громадянина України та для виконання службових обов’язків, як Голови Ради ММГО «Екоклуб».

  1. Чи погоджував Державний Комітет водного господарства Енергетичну стратегію України до 2030 року (схвалена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15 березня 2006 р., N 145-р.)?
  2. Чи проводилася комплексна оцінка стану і обсягів водних ресурсів України, з урахуванням різних господарських потреб, насамперед, забезпечення населення безпечною питною водою в належній кількості, з метою об’єктивного визначення реальних можливостей використання водних ресурсів для втілення Енергетичної стратегії?
  3. Якщо проводилися комплексна чи часткова оцінка наявності водних ресурсів для збільшення водокористування в цілому, чи об’єктами атомної енергетики зокрема (нових генеруючи потужностей атомних електростанцій), просимо надати її результати.

Відповідь на даний запит та матеріали прошу надіслати на адресу: ММГО «Екоклуб», а/с 73, м. Рівне, 33023.

З повагою,
Голова Ради ММГО «Екоклуб» Мартинюк А.М.

ВІДПОВІДЬ

vodgosp

vodgosp2