Медіатренінги з екожурналістики: шукаємо учасників – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Медіатренінги з екожурналістики: шукаємо учасників

Медіатренінги з екожурналістики: шукаємо учасників
Зафіксуй у Google календарі!

Міжнародний Інститут демократії, засобів масової інформації та культурного обміну IDEM в рамках програми Федерального міністерства закордонних справ Німеччини Розбудова співпраці з громадянськими суспільствами у країнах Східного партнерства організовує екотренінги для журналістів з України та Білорусі.

Тренінги пройдуть у два етапи.

I ЕТАП

Ти береш участь в одному з 3-денних тренінгів в Луцьку (6-8 травня, фокус – збереження водних ресурсів,поїздка на озеро Світязь), Рівному (10-12 травня, фокус – виснаження природних ресурсів, поїздка на місця, де видобувають бурштин ) або в Житомирі (14-16 травня, фокус – відновлювальні джерела енергії, поїздка в Чорнобиль).

II ЕТАП

Ти береш участь в 4-денному тренінгу у Львові (28 червня – 1 липня), де презентуєш свої створені під час проекту матеріали, береш участь в семінарах і воркшопах від нашої міжнародної команди, відкриваєш для себе Львів і навіть дізнаєшся таємниці місцевих боліт!

Кожен учасник/учасниця ОБОВ’ЯЗКОВО бере участь в двох етапах програми і готує текст в рамках тренінгу, який він/вона опублікує в своєму (або іншому) виданні.

Деталі проекту можна прочитати тут

Кінцева дата прийому заявок: 21 березня 2021 року.

Заповнити анкету

Серед партнерів заходу: Екоклуб, Екодім, ZAHID.net, Житомир.info, Rayon.in.ua

Участь безкоштовна (проживання, транспорт, харчування). Якщо у тебе виникли питання – пиши mediaprojects@idem-institute.org

Організатори забезпечують учасникам безпечні умови роботи (захист від Covid-19) під час тренінгу. Тренінг відбудеться тільки в тому випадку, якщо це не буде заборонено умовами карантину. У разі необхідності учасники з Білорусі самостійно оплачують тест на Covid, який потрібно буде показати при перетині кордону.