Впровадження системи утилізації ртутовмісних ламп у м.Рівне – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Впровадження системи утилізації ртутовмісних ламп у м.Рівне

Мета проекту: Розробити у м. Рівне систему збирання відпрацьованих ртутовмістних ламп від населення та сформувати відповідальне ставлення мешканців міста до використання та утилізації енергозберігаючих ламп.
Завдання 1: Виявити реальний об’єм використання населенням енергоощадних ламп та визначити рівень обізнаності та відповідальності мешканців при їх використанні шляхом проведення соціологічного дослідження.

Завдання 2: Визначити оптимальні шляхи вирішення питання збору та подальшої утилізації відпрацьованих енергоощадних ламп від населення та суб’єктів господарювання різних форм власності шляхом створення діалогової групи за участю представників місцевої влади, профільного бізнесу, зацікавленої громадськості та ЗМІ.

Завдання 3: Проінформувати мешканців м.Рівне про необхідність безпечного поводження із енергоощадними лампами та важливість їх правильної утилізації шляхом проведення широкої інформаційної кампанії.

Завдання 4: Провести шість вуличних акцій зі збору відпрацьованих енергоощадних ламп від населення та організацій приватної форми власності з метою актуалізації проблеми та зменшення навантаження на навколишнє середовище від неправильно утилізованих ртутних ламп


Проект реалізовується при підтримці Фонду Східна Європа за рахунок коштів, наданих Фондом Євразія та Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID).

Координатор проекту – Олена Пінчук
(067) 360-32-96, olena3000@gmail.com