Посібник “Як косити трав’яний покрив у містах: рекомендації та практичний досвід” – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Посібник “Як косити трав’яний покрив у містах: рекомендації та практичний досвід”

Українські муніципалітети вже зараз мають втілювати заходити з адаптації, аби бути більш стійкими до кліматичних змін та рухатись до зеленого відновлення. Правильні підходи до скошування трав’яного покриву в містах можуть заощаджувати бюджетні кошти, зберігати біорізноманіття та підвищувати комфорт місцевих жителів.

Ознайомлюйтеся з посібником «Як косити трав’яний покрив у містах: рекомендації та практичний досвід» та дізнавайтесь:

– Чи варто та як правильно скошувати трав’яний покрив?

– Чому зміна підходів до скошування у містах особливо важлива в умовах повоєнного відновлення?

– Чий досвід громади можуть перейняти під час перебудови ландшафтів?

– Як зміна підходів до скошування допоможе громаді адаптуватися до зміни клімату?

Посібник “Як косити трав’яний покрив у містах: рекомендації та практичний досвід” (1033 downloads )

Корисно для представників органів місцевого самоврядування, керівників та працівників комунальних підприємств, громадських активістів, усіх зацікавлених.

Дослідження виконане у межах проєктів «Закриття циклу: справедливий енергетичний перехід, розроблений містами та регіонами», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу та «Підвищення інституційної спроможності Екоклубу у світлі післявоєнної відбудови та набуття статусу кандидата у члени ЄС» в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом «Відродження» за фінансової підтримки Швеції.