Оголошено реєстрацію в експертному круглому столі щодо оновленої енергетичної стратегії України та зустрічі представників безатомного руху – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Оголошено реєстрацію в експертному круглому столі щодо оновленої енергетичної стратегії України та зустрічі представників безатомного руху

Представництво Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні разом із Національним екологічним центром України, Міською молодіжною громадською організацією «Екоклуб» та Київським міжнародним енергетичним клубом «Q-Club» запрошують Вас взяти участь у експертному круглому столі щодо оновленої Енергетичної стратегії України та зустрічі представників безатомного руху.

Круглий стіл на тему: «Енергетичне майбутнє України: енергоефективність, економічність, екологічність? Експертний аналіз оновленої Енергетичної стратегії України» відбудеться 13 вересня 2012 року о 10 годині ранку у м. Києві у Великому конференц-залі НАН України, вул. Володимирська 55. Попередня програма експертного круглого столу знаходиться за посиланням.

Зустріч представників безатомного руху на тему: «Планування збалансованого енергетичного розвитку» відбудеться 14-15 вересня 2012 року в м. Буча Київської області в Готельно-навчальному центрі «Зелена Буча». Проживання і харчування учасників забезпечують організатори зустрічі.
Метою зустрічі є обговорення сучасного стану та проблем розвитку атомної енергетики в регіонах України та можливих шляхів спільного вирішення цих проблем, а також розробка плану спільних дій представників безатомного руху в Україні для ефективної та тривалої співпраці. Попередню програму зустрічі можна проглянути за наступним посиланням.
У програмах заходів можливі невеликі корективи.

Зацікавлених в участі у експертному круглому столі та зустрічі представників безатомного руху просимо зареєструватися до 25 серпня. Для реєстрації необхідно заповнити заявку та надіслати її на електронну пошту office@ecoclubrivne.org з темою повідомлення «реєстрація учасників». Кількість учасників обмежена, тому не зволікайте з реєстрацією!

Просимо Вас поширити це повідомлення серед громадських організацій та активістів, яким буде цікава участь у цих заходах!

З питань щодо участі у заходах звертайтеся до Тараса Грицюка, ММГО Екоклуб, +38 097 860 71 63 або 0362 26 78 91, office@ecoclubrivne.org