Наша команда – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Наша команда

Андрій Мартинюк, Голова ради Екоклубу. Незмінний керівник організації вже більше 10 років. Відповідальний за прийняття ключових рішень та оперативне управління, підтримку бойового духу команди, підвищення спроможності Екоклубу. В тій чи інший мірі залучений до усіх проектів. Про себе: “Одружений, виховую доньку, дуже люблю читати”.
   
Ілля Єременко, координатор проектів, член ради Екоклубу. Відповідальний за місцеву політику енергоефективності. Більше 4-х років займається впровадженням політики енергоменеджменту на Рівненщині. Член Української молодіжної кліматичної асоціації, у рамках співпраці з якою провів більше 20-ти навчань для молодих активістів енергетичного та кліматичного руху. В Екоклубі працевлаштований з 2012 року, до цього два роки працював як волонтер та асистент. Про себе: “Я люблю їздити на  велосипеді, грати на скрипці, вчитися чомусь новому. Життєве кредо: відсутність планів – найкращий план”.
Інна Мулявка, прессекретарка Екоклубу. Відповідає за впізнаваність та представлення Екоклубу у медіа-просторі, оновлює інформацію на сайті та  соцмережах. Одночасно здійснює медійну підтримку усіх проектів Екоклубу та організовує пресподії. Також відповідальна за організацію публічних подій.
   
Дмитро Сакалюк, експерт з енергоефективності. Народився у 1987 році. Закінчив Національний університет водного господарства та природокористування за спеціальністю “Інженер-будівельник систем теплогазопостачання і вентиляції”. Після завершення навчання працював у виконавчому комітеті Славутської міської ради (Хмельницька обл.) на посаді енергоменеджера. Співрозробник системи щоденного моніторингу споживання енергоносіїв «Енергобаланс». У ГО «Екоклуб» займається питаннями енергетики, енергоефективності, енергетичного менеджменту. Про себе: “Головне хобі у житті – це робота! Люблю займатися спортом та подорожувати країнами світу”.
Оксана Мар’юк, юрисконсультка Екоклубу, асистенка Української кліматичної мережі. Приєдналася до Екоклубу у 2018 році. Учасниця Міжнародних кліматичних переговорів ООН, членкиня Робочої групи по встановлення другого Національно визначеного внеску України до Паризької угоди. В Екоклубі відповідальна за договірну роботу, проведення тендерів. Займалася підготовкою статутних документів для реєстрація енергокооперативу у с. Берездів (Хмельницька область).

 

У вільний час читає книги та грає на скрипці.

   
   
Ольга Лящук волонтерка, мама двох розбишак.Ольга працювала в Екоклубі з 2003 по 2013 роки, відповідала за антиядерну діяльність, волонтерів. Організовувала робочі табори, акції та інформаційні тури.
Наталія Литвин, асистентка проектів. Приєдналась до команди Екоклубу у 2017 році як волонтерка. Залучена до виконання проектів з енергоефективності та ВДЕ, виконує функції адмінстративної менеджерки Екоклубу. Випускниця спеціальності «Екологія, охорона навколишнього середовища» Національного університету водного господарства та природокористування.
 Марина Галушко, організаторка подій. Волонтерка в Екоклубі з 2015 року, займається проведенням майстер-класів, уроків з енергоефективності у школах.  Виконує обов’язки організаторки подій.