Наша команда

Андрій Мартинюк, Голова ради Екоклубу. Незмінний керівник організації вже більше 10 років. Відповідальний за прийняття ключових рішень та оперативне управління, підтримку бойового духу команди, підвищення спроможності Екоклубу. В тій чи інший мірі залучений до усіх проектів. Про себе: “Одружений, виховую доньку, дуже люблю читати”.
   
Ілля Єременко, координатор проектів, член ради Екоклубу. Відповідальний за місцеву політику енергоефективності. Більше 4-х років займається впровадженням політики енергоменеджменту на Рівненщині. Член Української молодіжної кліматичної асоціації, у рамках співпраці з якою провів більше 20-ти навчань для молодих активістів енергетичного та кліматичного руху. В Екоклубі працевлаштований з 2012 року, до цього два роки працював як волонтер та асистент. Про себе: “Я люблю їздити на  велосипеді, грати на скрипці, вчитися чомусь новому. Життєве кредо: відсутність планів – найкращий план”.
Інна Мулявка, прессекретарка Екоклубу. Відповідає за впізнаваність та представлення Екоклубу у медіа-просторі, оновлює інформацію на сайті та  соцмережах. Одночасно здійснює медійну підтримку усіх проектів Екоклубу та організовує пресподії. Також відповідальна за організацію публічних подій.
   
Дмитро Сакалюк, експерт з енергоефективності. Народився у 1987 році. Закінчив Національний університет водного господарства та природокористування за спеціальністю “Інженер-будівельник систем теплогазопостачання і вентиляції”. Після завершення навчання працював у виконавчому комітеті Славутської міської ради (Хмельницька обл.) на посаді енергоменеджера. Співрозробник системи щоденного моніторингу споживання енергоносіїв «Енергобаланс». У ГО «Екоклуб» займається питаннями енергетики, енергоефективності, енергетичного менеджменту. Про себе: “Головне хобі у житті – це робота! Люблю займатися спортом та подорожувати країнами світу”.
Оксана Мар’юк, юрисконсультка Екоклубу, асистенка Української кліматичної мережі. Приєдналася до Екоклубу у 2018 році. Учасниця Міжнародних кліматичних переговорів ООН, членкиня Робочої групи по встановлення другого Національно визначеного внеску України до Паризької угоди. В Екоклубі відповідальна за договірну роботу, проведення тендерів. Займалася підготовкою статутних документів для реєстрація енергокооперативу у с. Берездів (Хмельницька область).

 

У вільний час читає книги та грає на скрипці.

   
   
Ольга Лящук волонтерка, мама двох розбишак.Ольга працювала в Екоклубі з 2003 по 2013 роки, відповідала за антиядерну діяльність, волонтерів. Організовувала робочі табори, акції та інформаційні тури.
Наталія Литвин, асистентка проектів. Приєдналась до команди Екоклубу у 2017 році як волонтерка. Залучена до виконання проектів з енергоефективності та ВДЕ, виконує функції адмінстративної менеджерки Екоклубу. Випускниця спеціальності «Екологія, охорона навколишнього середовища» Національного університету водного господарства та природокористування.
 Марина Галушко, організаторка подій. Волонтерка в Екоклубі з 2015 року, займається проведенням майстер-класів, уроків з енергоефективності у школах.  Виконує обов’язки організаторки подій.