Інфотур “Енергонезалежність – наша спільна справа!” – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Інфотур “Енергонезалежність – наша спільна справа!”

У квітні 2015 року Екоклуб разом з активістами та експертами з енергетики вирушили в інформаційний тур Україною, аби закликати суспільство до об’єднання зусиль заради енергетичної незалежності та розповісти про реальні можливості її досягнення.

Ми відвідали 9 міст України: 16.04 – Вінниця, 17.04 – Хмельницький, 19.04 – Тернопіль, 21.04 – Житомир, 22.04 – Київ, 26.04 – Полтава, 27.04 – Дніпродзержинськ, 28.04 – Кременчук, 29.04 – Черкаси.

Наша мета:

  1. Проведення інформаційно-просвітницької роботи з населенням щодо взаємозв’язку енергоефективності, ВДЕ та власне зміни клімату
  2. Розвиток існуючих та налагодження нових контактів з ГО та активістами
  3. Налагодження роботи з місцевою владою у містах туру
  4. Винесення тем енергоефективності, зміни клімату та адаптації у місцеві ЗМІ.

Зміна ставлення до ресурсів і відповідальне користування зараз вкрай важливі, а для цього українцям необхідно мати уявлення про загальний стан речей, знати і виконувати найпростіші, але дієві поради на кожний день. У кризові часи цей захід буде корисний усім: власникам домогосподарств і мешканцям багатоповерхівок, підприємцям, винахідникам, екологічним активістам, молоді, школярам і просто свідомим громадянам, які хочуть покращити рівень життя і дбають про майбутнє

Організатори та учасники туру запрошували усіх охочих у містах відвідати інформаційну виставку, скуштувати кави, яку зварять завдяки сонячній енергії, покрутити педалі велогенератора, щоб подивитися відео, на власні очі побачити роботу сонячних панелей. Відвідувачі дізналися про енергоефективність та енергозбереження, економію і раціональне споживання ресурсів, стан вугільної, атомної енергетики, сланцевий газ, сталий транспорт, утеплення будинків, відновні джерела енергії, а також про те, як усі ці складові впливають на стан довкілля, і як саме кожний з нас може впливати на ситуацію в Україні.

Організатори туру: Екоклуб, НЕЦУ