Аналіз врахування зобов’язань органів місцевого самоврядування у сфері змін клімату в Національному внеску в Паризьку угоду – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Аналіз врахування зобов’язань органів місцевого самоврядування у сфері змін клімату в Національному внеску в Паризьку угоду

Питомі викиди CO2 на одного жителя у м. Маріуполь – 67,45 тонн.  Друге місце посідає м. Моршин із показником 9,43 тонн на одного жителя, а третє – м. Трускавець з показником 7,88 тонн.

Найменші викиди мають м. Первомайськ та Балтська ОТГ із показниками 0,24 та 0,30 тонн на жителя відповідно.

Екоклуб спільно із Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine проаналізували енергетичні плани 80 міст, аби визначити, скільки викидів парникових газів вони продукують та наскільки місцева влада готова їх скорочувати.

Україна є підписантом Паризької угоди, за якою разом із іншими країнами висловила намір прямувати до сталого розвитку та скорочувати викиди парникових газів, аби обмежити глобальне потепління на 1,5-2°С. Національні досягнення по скороченню викидів не можливі без ефективних скорочень викидів на місцях.

У нашому дослідженні ви знайдете розрахунки по викидах для 80 міст та рекомендації, що потрібно робити, аби скорочення таки відбувалися і внесок України до Паризької угоди був реальним.

Аналіз врахування зобов’язань органів місцевого самоврядування у сфері змін клімату в Національному внеску в Паризьку угоду (2385 downloads )