Позиція щодо «Плану України» в рамках програми Ukraine Facility – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Позиція щодо «Плану України» в рамках програми Ukraine Facility

Громадські організації «Екодія» та «Екоклуб» надіслали до Міністерства економіки України та Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України спільну позицію щодо «Плану України» в рамках програми Ukraine Facility, а також наголосили на необхідності залучення громадських організацій до розробки цього плану.

Завантажити документ:

Позиція щодо «Плану України» в рамках програми Ukraine Facility (334 downloads )

Пізніше Екоклуб долучився до другого раунду консультацій з громадськими організаціями в межах підготовки Плану України для Міністерства економіки. Ми надали позиції щодо реформування процедури ОВД, центрального теплопостачання, умови розвитку ВДЕ, а також наголосили на важливості врахування кліматичних чинників та встановлення СЕС на об’єктах критичної інфраструктури. Рекомендації до «Плану України» (112 downloads )

Публікація видана у межах проєкту “Закриття циклу: справедливий енергетичний перехід, розроблений містами та регіонами” від Європейської Комісії. Зміст публікації є виключною відповідальністю ГО “Екоклуб” і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.