Природоохоронці розповіли рівненським студентам про утеплення – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Природоохоронці розповіли рівненським студентам про утеплення

5 лютого Екоклуб разом із ТОВ «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД» провів відкриту лекцію з енергоефективності та утеплення будинків для студентів рівненського Вищого професійного училища №1. Під час зустрічі активісти окреслили проблеми української енергетики, зокрема – низьку енергоефективність , та поділилися досвідом у термоізоляції будівель.

Ілля Єременко, координатор проекту енергозбереження в Екоклубі, підготував для студентів презентацію «Енергетичний дисбаланс», що ілюструє залежність стану довкілля від енергетики, перспективи розвитку світової енергетики та стан енергетики України. Природоохоронець зауважив: традиційна енергетика видобутком та спалюванням викопного палива провокує зміну клімату, що вже відчутна по всій планеті, тому енергоспоживання повинно бути свідомим та ощадливим.

Друга частина заходу була присвячена якісному утепленню будинків. Головний інженер ТОВ «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД» Сергій Жовтко продемонстрував презентацію «Основні аспекти зовнішніх систем утеплення будинків» та розповів студентам, які саме навчаються на спеціальності «Будівництво», про технології зовнішнього утеплення, про найпоширеніші помилки, що їх припускаються будівельники у роботі під час термоізоляції та про стан будівельної галузі на ринку праці.

«Найбільша подяка спікеру – це зацікавлена аудиторія. Думаю, свою подяку під час цього заходу ми отримали. Приємно, що майбутні будівельники та архітектори мають бажання слухати про те, як зменшити нашу шкоду довкіллю, оскільки це ті люди, які творитимуть середовище нашого життя вже через 10-20 років», – коментує Ілля Єременко.

Екоклуб поділився зі студентами брошурами по утепленню. Їх ви можете завантажити за посиланням http://ecoclubrivne.org/insulation_manual_republished/

IMG_9247_MG_9265

 

                                                                                                                                                                                                                       

 

 

 

 

 

 

ecocluba