Екоклуб організовує прес-тур для журналістів та громадських активістів Рівного – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Екоклуб організовує прес-тур для журналістів та громадських активістів Рівного

У четвер, 26 березня ГО «Екоклуб» вирушає у прес-тур, присвячений енергоефективності Рівненщини. Разом із журналістами та громадськими активістами експерти Екоклубу відвідають кілька громадських будівель у смт. Рокитне та м. Сарни, аби показати представникам ЗМІ позитивні та негативні приклади використання державних коштів на заходи з енергоефективності, що були нещодавно проведені у цих закладах (утеплення будівель, заміна газових котелень твердопаливними).

Учасники прес-туру також завітають на ІІІ Міжнародну конференцію «Системи тепло-, енергопостачання. Енергосервіс», присвячену технічним, економічним і екологічним проблемам енергоефективності, що 25-27 березня проходить у Рокитному.

План візиту:

1. смт. Рокитне, утеплення районної лікарні.

2. Високовольтна лінія 750 кіловольта, яка буде введена в експлуатацію в цьому році і дозволить приєднати рівненській АЕС видавати більше потужності в об’єднану енергосистему України.

3. Відвідування ВПУ №22, м. Сарни. Замість газової котельні, збудовано сучасну на твердому паливі з автоматичною подачею сировини.

4. м. Сарни, квартальна котельня, яку перевели з газу на тверде паливо. Використовують для опалення місцевий торфобрикет, щепу, відходи від обрізання дерев у місті.

5. м. Сарни, школа №2. Пришкільна котельня реконструйована за кошти державної субвенції, виділеної на заміщення газу твердим паливом. Встановили модуль, який дозволяє спалювати пелети.

 

За детальнішою інформацією звертайтесь:

Інна Белаш,

Прес-секретар ГО «Екоклуб»

Тел.: 067 363 40 97

http://ecoclubrivne.org/