Яким був 2016 рік для Екоклубу? Звіт організації – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Яким був 2016 рік для Екоклубу? Звіт організації

Непорушене довкілля та дика природа є цінностями самі по собі –  ці принципи лежать в основі діяльності Екоклубу та над їх утвердженням та поширенням активно працює команда організації.

Ми переконані, що лише сталий розвиток зможе забезпечити потреби суспільства без шкоди для довкілля та людини. Тому уся діяльність  Екоклубу так чи інакше пов’язана із енергетикою – галуззю, що завдає найбільше шкоди для довкілля та здоров’я людей. Саме енергетиці належить 89% викидів парникових газів. В Україні – і це найбільше серед інших країн Європи – через забруднення повітря вугільними електростанціями помирає близько 30 000 осіб.

Розповідаючи про енергоефективність, енергозбереження та використання відновлюваних джерел енергії, зокрема сонячної, ми навчаємо людей як менше споживати енергоресурсів, економити кошти та берегти довкілля.

27 січня на звітній зустрічі Екоклубу Голова Ради організації Андрій Мартинюк представив присутнім звіт діяльності за 2016 рік. З його презентацією ви можете тут:

Презентація звіту Екоклубу за 2016 рік (2514 downloads )

Дякуємо усім партнерам, прихильникам, членам та волонтерам Екоклубу за підтримку та спільну роботу! 2017 буде ще яскравішим! Приєднуйтесь до нашої команди!

Якщо у вас виникли запитання, звертайтесь:
Інна Мулявка, прес-секретарка ГО “Екоклуб”,
Тел.: 067 363 40 97
Ел.пошта: press@ecoclubrivne.org