Заповніть анкету – виграйте подарунок від Екоклубу – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Заповніть анкету – виграйте подарунок від Екоклубу

Екоклуб проводить опитування про енергетику України, а саме – про опалення та кондиціювання у приватних помешканнях і багатоповерхових будинках. Результати дослідження можуть вплинути на політику Європейського Союзу, тому для нас дуже важлива ваша думка!

Щоб взяти участь в опитуванні, потрібно до 25 грудня заповнити опитувальник тут: https://goo.gl/bXEw3F. Опитування є анонімним.

Серед усіх людей, які заповнять анкету, ми розіграємо 5 футболок і 10 блокнотів. Для визначення переможців розіграшу просимо повідомити про заповнення опитувальника у коментарях під дописом про опитування у Facebook або іншим зручним для вас способом.

Також закликаємо поширити цю інформацію серед своїх друзів, щоб результати опитування якнайповніше відображали реальну ситуацію.

Опитування проводиться в рамках виконання проекту ENABLE.EU за підтримки програми “Горизонт 2020” Європейського Союзу. Проект ENABLE.EU буде спрямований на визначення ключових факторів, які впливають на вибір видів енергії індивідумами та колективами у трьох ключових областях споживання/використання енергії – транспорт, опалення/охолодження, електроенергія, а також при переході до більш розумного споживання (споживчі ініціативи щодо децентралізованого виробництва і торгівлі видами енергії). В ході Проекту будуть також вивчатись взаємозв’язки між індивідуальним і колективним вибором видів енергії, а також їх вплив на прийняття нормативних, технологічних та інвестиційних рішень. Аналіз буде базуватись на основі національних опитувань представників домогосподарств і бізнесу в 11 країнах, а також секторальних досліджень на основі порівняльного аналізу.

За деталями звертайтеся:

Інна Мулявка, прес-секретарка Екоклубу,

Тел.: 0673634097

Ел.пошта: press@ecoclubrivne.org