На виконання Угоди мерів місто Рівне розпочало розробку плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату. Частиною плану дій є оцінка кліматичних ризиків та план заходів з адаптації.
Осінню 2021 року Екоклуб зібрав дані для аналізу кліматичної вразливості: метеорологічні показники, розподіл та характеристику забудови, дані щодо інфраструктури, транспорту; поводження з відходами; споживання води, стану зелених насаджень та інші. Також зібрали думки мешканців громади щодо впливу на них зміни клімату та черговості реалізації заходів з адаптації до зміни клімату в громаді.
У дослідженні ви дізнаєтеся:
– Що загрожує громаді внаслідок кліматичної зміни?
– Які заходи з адаптації та пом’якшення потрібно втілити в громаді?
– Яка роль управлінців та простих громадян в адаптації до зміни клімату?
На основі оцінки кліматичної вразливості громади запропонували заходи з адаптації.
Ознайомитися з дослідженням:
Дослідження "Оцінка вразливості до зміни клімату Рівненської громади та рекомендації щодо заходів з адаптації" (3720 downloads )Ознайомитися з резюме дослідження:
Резюме дослідження "Оцінка вразливості до зміни клімату Рівненської громади та рекомендації щодо заходів з адаптації" (3365 downloads )Дослідження видано в рамках проєкту “Посилення демократичних процедур охорони довкілля України” в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.