Експерти з енергоефективності вкотре нагадують владі Рівненщини про енергооблік – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Експерти з енергоефективності вкотре нагадують владі Рівненщини про енергооблік

11 березня 2015 року  Екоклуб разом із учасниками круглого столу “Енергетичний менеджмент на обласному рівні” прийняли резолюцію, котрою закликають керівництво області, депутатів, керівників адміністрацій та міських голів запровадити структуру енергетичного менеджменту в підпорядкованих організаціях та установах області.

У документі, розробленому за ініціативою природоохоронців, наголошується на важливості  щоденного моніторингу енергоспоживання у бюджетних закладах Рівненщини. На думку підписантів, економії енергоносіїв без впровадження системного контролю їх використання досягнути не вдасться. Тому першочергові дії з боку влади у напрямку сталого енергетичного розвитку області вони вбачають у втіленні обласної програми енергоефективності.

«Резолюція насамперед показує, що питання енергетичного менеджменту та щоденного обліку енергоспоживання цікаве в тому числі і науковцям –  основній частині учасників заходу, – коментує Дмитро Сакалюк, який координує напрямок енергоефективності в Екоклубі. – Впровадження відкритого доступу до інформації по енергоспоживанню  –  це суспільно необхідне рішення, яке дозволить інвесторам швидко шукати об’єкти під свої проекти, а кожному громадянину розуміти куди витрачаються його податки», –  запевняє природоохоронець.

 

^A931BD8907DAE2DF0B75E5F0365D95BF610DDD41A6A36FEB78^pimgpsh_fullsize_distr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Довідково: круглий стіл “Енергетичний менеджмент на обласному рівні” відбувся у рамках міжнародної науково-технічної конференції “Актуальні проблеми систем теплогазопостачання і вентиляції, водопостачання та водовідведення”. У ньому взяло участь 12 представників ВНЗ України та близько 30 студентів.

 

За детальнішою інформацією звертайтесь:

Інна Белаш,

Прес-секретар ГО «Екоклуб»

Тел.: 067 363 40 97

e-mail: press@ecoclubrivne.org