Посібник з утеплення презентовано у Стрию – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Посібник з утеплення презентовано у Стрию

  Практичний посібник з утеплення будинків був презентований 11 лютого у Стрию. Під час презентації студенти дізналися про цікаві особливості технології утеплення, загальні екологічні проблеми світу та можливості кожної людини зробити свій вклад у збереження довкілля. Найбільш активні студенти взяли участь у безпрограшній вікторині: усі учасники безкоштовно отримали посібник з утеплення будинків, а переможці – подарунки до Дня усіх закоханих.

Stryi2 Stryi3

Екоклуб вже тривалий час співпрацює з Стрийським аграрним коледжом Львівського аграрного університету. У квітні 2013 року на базі коледжу відбувся тренінг зі спорудження сонячних колекторів. Тепла вода від виготовленого на тренінгу колектора використовується у душовій кімнаті майстерні коледжу. Восени 2013 року лаборанти коледжу разом зі студентами самостійно виготовили ще два сонячних колектори, які встановлені на даху їдальні.

Крім сонячних колекторів місцеві винахідники змайстрували тепловий насос із старого холодильника, біогазову установку, вітряк тощо. Керівництво коледжу також всіляко підтримує такі ініціативи: вночі територія коледжу освітлюється енергоощадними світлодіодними лампами, а студенти мають змогу досліджувати властивості різних типів ламп на лабораторних стендах.

Stryi1

Усе вищезгадане стало можливим лише завдяки ініціативності та щирому прагненню працівників коледжу зробити життя навколо себе трошки кращим. Тому ми в Екоклубі переконані і в подальшій плідній співпраці з цією установою.

Окремо висловлюємо подяку Кушней Надії Дмитрівні та Шмігельському Михайлу за допомогу у організації цього заходу.

Презентація.