Участь громадськості у планах дій сталого енергетичного розвитку – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Участь громадськості у планах дій сталого енергетичного розвитку

Метою проекту є привернення уваги національних і міжнародних інституцій до проблем з якістю планів дій сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР).

ПДСЕР – це ініціатива Угоди мерів, та єдиний зобов’язуючий комплексний документ зі скорочення викидів та підвищення енергоефективності міста.

Основні завдання проекту  “Участь громадськості у планах дій сталого енергетичного розвитку”:

  • навчити громадські організацій аналізувати бюджетні видатки на енергоефективність;
  • сприяти вдосконаленню планів дій сталого енергетичного розвитку у містах;
  • комунікувати потребу у створенні інструментів громадської участі у місцевій енергетичній політиці.

В рамках проекту Екоклуб розробить уніфіковану методику аналізу ПДСЕР, яку зможе застосувати кожна неурядова організація в Україні. На основі неї 12-13 жовтня 2017 року проведемо тренінг для НУО, на якому окрім аналізу ПДСЕР обговоримо поширення інформацїі та вивчення місцевого бюджету. Після тренінгу партнери проекту з міста Хмельницьк, Полтава, Кременчук та Рівне проаналізують ПДСЕР у своїх містах за консультаційної і медійної підтримки Екоклубу. За результатами аналізу підготуємо звіт, який представимо на круглих столах у вищезгаданих містах. Під час цих заходів також зберемо рекомендації до  національного звіту – першого узагальненого документу про  якість ПДСЕР в Україні. Презентація звіту відбудеться на круглому столі в Києві у травні-червні 2018 року.

Як можна долучитися до проекту?

    1. Методика аналізу ПДСЕР потребуватиме твоїх коментарів! Ми опублікуємо чорновик методики для коментування і надішлемо усім підписникам проекту для коментування.
    2. Всі 4 звіти аналізу ПДСЕР міст Хмельницьк , Полтава, Кременчук та Рівне будуть відкриті для коментування.
    3. Ти можеш долучитися  у своєму місті до підготовки аналітики ПДСЕР або самостійно проаналізувати свій ПДСЕР і ми  включимо його у загальний звіт, надамо підтримку з аналізу та проведемо круглий стіл.

Якщо вам цікаво аналізувати ПДСЕР і ви бажаєте долучитися до проекту заповніть невелику анкету (15 хвилин):https://goo.gl/forms/HT2VOU37E8LLdDrQ2
Стань частиною змін разом з Екоклубом!

Період реалізації проекту з 17 липня 2017 року – 16 липня 2018 року.

З усіма питаннями щодо проекту звертайтеся до координатора проекту:
Єременко Ілля
Моб. тел.: +380634835122
E-mail:  illia@ecoclubrivne.org

Проект «Участь громадськості у планах дій сталого енергетичного розвитку» реалізується «ГО Екоклуб» в рамках програми «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.
EEF logo