Тиждень сталої енергетики – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Тиждень сталої енергетики

Четвертий рік поспіль Представництво Європейського Союзу в Україні відзначатиме Європейський тиждень сталої енергетики. Це є унікальною платформою, що об’єднує гравців енергетичного сектору та громадськість, а заходи, що відбуваються в рамках цього тижня, спрямовані на поліпшення енергоефективності та збільшення використання відновлюваної енергії, а також поширення кращих практик та обмін досвідом.

Цього року Європейський тиждень сталої енергетики в Україні відбуватиметься з 23 по 27 червня. Про усі заплановані заходи можна дізнатися на сайті: http://eusew-ukraine.net/. Багато різних організацій долучаються до ініціативи та проводять цікаві заходи в ці дні.

До Європейського тижня сталої енергетики партнери проекту «Увімкни сонце – живи комфортно», що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу, можуть безкоштовно надати практичні посібники зі спорудження сонячних колекторів для нагріву води та утеплення.

Керівництво зі спорудження сонячних колекторів допоможе самостійно виготовити та встановити пристрій для нагріву води в домашніх умовах за невеликі кошти та безкоштовно користуватись гарячою водою, нагрітою сонцем (http://goo.gl/iUw26W).

У посібнику з утеплення можна знайти ряд порад, як якісно та екологічно безпечно утеплити будинок (http://goo.gl/9U7bEM).

Якщо бажаєте отримати публікації, надішліть лист на адресу office@ecoclubrivne.org з темою «Замовити посібник». У тексті листа зазначте:

1) чим займається ваша організація;

2) яким чином, серед якої аудиторії та в якому регіоні ви плануєте розповсюджувати посібник;

3) яка кількість примірників вам потрібна;

4) на яку адресу та прізвище висилати посібник (обов’язково вкажіть контактний телефон);

4) чи маєте можливість оплатити вартість пересилки (або маєте ідеї як передати вам посібники без грошей).

Крім того, маємо у наявності інші публікації, якими також готові поділитись з усіма бажаючими. Це:

–                  брошура про кращі практики місцевої політики з енергозбереження в Україні (http://ecoclubrivne.org/sucess-stories/)

–                  аналітичне дослідження системи обліку витрат енергоресурсів у бюджетних установах на прикладі шкіл Рівненської області (http://ecoclubrivne.org/download/2135/);

–                  дослідження успішного досвіду місцевої влади у сфері енергозбереження на прикладі Маневицького району Волинської області (http://ecoclubrivne.org/files/Manevu4i%20Brochure.pdf);

–                  брошура простих питань про ядерну енергетику, технології видобування, її вплив  на довкілля (http://ecoclubrivne.org/files/prosti_pitanya.pdf);

–                  буклет з порадами на кожен день, як заощадити енергію та власні кошти (http://ecoclubrivne.org/pub14).

Питання енергоефективності та розвитку відновлюваних джерел енергії є особливо актуальними для нашої держави. Закликаємо активістів та громадські організації долучатися до святкування Європейського тижня сталої енергетики та взяти участь у запланованих заходах або провести акції, круглі столи, виставки або інші заходи у своїх регіонах.

Просимо повідомити, якщо хочете отримати публікації для проведення заходів під час Європейського тижня сталої енергетики, за телефоном 0673636226 або електронною поштою office@ecoclubrivne.org