Еко-активісти зігріють Рівне «Точкою тепла» – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Еко-активісти зігріють Рівне «Точкою тепла»

Що: всеукраїнська молодіжна кліматична ініціатива «Точка тепла».

Коли: 9-11 листопада 2014 року.  З 13.00 до 17.00 години.

Де: м. Рівне, майдан Незалежності.

Хочеш жити у теплі та комфорті? Утеплись правильно! Саме під таким гаслом
8 листопада 2014 року активісти молодіжного кліматичного руху в Україні розпочинають просвітницьку ініціативу «Точка тепла», що має на меті допомогти українцям із утепленням та впровадженням енергозберігаючих заходів у побуті. Кампанія охопить одночасно тринадцять міст країни: Київ, Вінницю, Добропілля (Донецької обл.), Запоріжжя, Львів, Миргород, Полтаву, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Херсон, Черкаси і Чернівці. Графіки роботи «Точок тепла» у різних містах дивіться на сторінці ініціативи у Facebook .

Сьогодні Україна є лідером серед європейських держав по нераціональному використанню енергоресурсів. Для того, щоб вийти із енергетичної кризи та стати більш енергонезалежними, слід уже сьогодні покласти край марнотратству та утеплити свої помешкання, вважають організатори «Точок тепла». З цією метою активісти та волонтери ініціативи упродовж кількох днів у різних куточках України будуть навчати громадян, як зберегти енергію в будинку, розповідатимуть про дієві технології утеплення. У публічних місцях вони встановлять інформаційні стенди із порадами підвищення енергоефективності та яскравими візуальними прикладами тепловтрат будинків. Усі бажаючі зможуть отримати тематичні листівки та брошури з термоізоляції будівель.

Відвідайте «Точку тепла» у Рівному та дізнайтеся:

–        Для чого потрібен облік тепла та наскільки дорого вам обходиться власне марнотратство.

–        Як  правильно утеплити помешкання.

–        Усе про теплоізоляційні матеріали: їх якість, безпечність та орієнтовні обсяги економії ресурсів.

–        Які заходи з енергозбереження найкраще впровадити для вашої оселі.

Довідково:  

Громадську кампанію «Точка тепла» спланували та втілюють у життя активісти, учасники кліматичного форуму «Енергія змін», що проходив у Києві 2-5 жовтня 2014 року, за підтримки Української молодіжної кліматичної асоціації (УМКА), ГО «Екоклуб», Національного екологічного центру України (НЕЦУ) та фінансування Представництвом Фонду Гайнріха Бьолля в Україні. Партнер заходу – проект «Увімкни сонце – живи комфортно» та соціальний проект «Зігріймо Україну разом».

Запрошуємо представників ЗМІ для поширення інформації про «Точки тепла», щоб якомога більше людей дізналися про правильне утеплення!

Контактна особа для ЗМІ у м. Рівне:

Інна Белаш, тел. 067 363 40 97, ел. пошта inna.belash@gmail.com