Як поліпшити енергоефективність лікарень? – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Як поліпшити енергоефективність лікарень?

24-26 червня відбувся сьомий заключний тренінг «Енергоменеджмент у лікарнях» для працівників лікарень, місцевих адміністрацій та ОТГ у м. Дніпро, організований за співпраці ГО «Екоклуб» та  GIZ в рамках реалізації проекту «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях», що виконується GIZ за дорученням уряду Німеччини.

Під час заходу 26 представників та представниць  закладів охорони здоров’я Запорізької, Дніпропетровської, Кіровоградської та Харківської областей разом з експертами шукали шляхи економії енергоресурсів та залучення фінансування для впровадження нових енергозберігальних рішень у лікарнях.

Експерти та експертки ділилися з учасниками та учасницями знаннями у сферах:

  • теорії енергоменеджменту лікарень, енергетичного бюджету та балансу установи, організації енергомоніторингу та  оцінка потенціалу енергозбереження;
  • технічні знання про будівлі і обладнання та розв’язання практичних кейсів;
  • пошук фінансування на енергоефективні заходи. Розрахунок фінансових витрат, пов’язаних з енергоефективністю та подолання обмеження, накладених на бюджетні установи законодавством.

Для закріплення набутих знань було проведено вправу для ефективної комунікації переваг від впровадження енергозберігальних заходів для керівників, колег та знайомих, під час якої учасники та учасниці набули навичок визначення черговості впровадження енергозберігальних заходів, вибору тактики комунікації для різної цільової аудиторії, розрахунку  та обґрунтування майбутньої економії.

Посилання на презентації

Посилання на фото

Закон "Про енергосервіс" (4315 downloads) НАСТАНОВА ЩОДО ПРОЕКТУВАННЯ І УЛАШТУВАННЯ ВІКОН ТА ДВЕРЕЙ (6271 downloads) Блоки віконні та дверні полівінілхлоридні (4871 downloads) Будинки і споруди ЗАКЛАДИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ДБН В.2.2-10:2017 (4998 downloads) ДБН Заклади охорони здоров'я (5387 downloads) ДБН_ОПАЛЕННЯ, ВЕНТИЛЯЦІЯ ТА КОНДИЦІОНУВАННЯ (4944 downloads) ДБН_Теплова ізоляція будівель (4354 downloads) ДСТУ Енергетична ефективність будівель (4960 downloads) ДСТУ Енергетичні аудити (4386 downloads) СИСТЕМЫ ЭНЕРГЕТИЧЕСКОГО МЕНЕДЖМЕНТА Требования и руководство по применению ISO 50001:2011 (4419 downloads)

Корисні матеріали:

Контакти:

Сакалюк Дмитро, координатор проектів ГО  «Екоклуб»
Моб. +380673634110,
Тел./Факс +380362267891
sakaliyk@ecoclubrivne.org