Тренінг з енергоменеджменту в лікарнях у Херсоні – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Тренінг з енергоменеджменту в лікарнях у Херсоні

ГО “Екоклуб” спільно із GIZ запрошують енергоменеджерів та енергоменеджерок, що працюють в медичних закладах та управліннях/відділах охорони здоров’я міських рад, обласних рад та ОТГ із Запорізької, Миколаївської, Херсонської, Одеської та Кіровоградської областей на чотириденний тренінг «Енергоменеджмент у лікарнях» з 4-7 лютого в м. Херсон.

Якщо ти бажаєш дізнатися про технічні особливості енергоменеджменту в лікарнях, підвищити компетенції з пошуку фінансування на реалізацію проектів та пріоритезувати завдання з енергоменеджменту для кращої ефективності своєї роботи, тоді тобі до нас!

Разом з експертами поговоримо про таке:

  • Теорія енергоменеджменту лікареньЕнергетичний бюджет та баланс установи, організація енергомоніторингу та оцінка потенціалу енергозбереження.
  • Технічні знання про будівлі і обладнанняРозв’яжемо практичні кейси.
  • Енергетичні аудити та сертифікати з енергоефективності будівель.
  • Пошук фінансування на енергоефективні заходи. Розрахуємо фінансові витрати, пов’язані з енергоефективністю. Поділимося з учасниками, як подолати обмеження, накладені на бюджетні установи законодавством.

Під час сесій учасники зможуть поділитися власним досвідом підвищення енергоефективності в будівлях та енергоменеджменту.

Участь у тренінгу безкоштовна. Всіх учасників на період проведення тренінгу буде забезпечено харчуванням та проживанням, а витрачені на доїзд до місця проведення заходу кошти немісцевим  учасникам будуть компенсовані.

Відбір проходитиме на конкурсній основі, перевагу при відборі отримують учасники, що матимуть особисту вмотивованість та застосовуватимуть набуті знання на практиці.

Для участі в навчанні необхідно заповнити форму. Це займе у Вас приблизно 20 хв.

Дедлайн заповнення форми до 22 січня включно.
Підтвердження участі: до 25 січня включно.

Тренінг «Енергоменеджмент в лікарнях» відбуватиметься в рамках реалізації проекту «Енергоефективність у громадах ІІ», що виконується GIZ за дорученням уряду Німеччини.

Такі ж тренінги Екоклубу пройдуть і в інших містах. Ви можете обрати найзручнішу локацію. Реєстрація для участі у тренінгах у цих містах буде відкрита за місяць до проведення заходу:

  • 10-13 березня – Дніпро
  • 23-26 березня – Одеса
  • 27-30 квітня – Запоріжжя

Якщо у Вас виникнуть питання, звертайтеся:

Сакалюк Дмитро, представник ГО «Екоклуб»
Моб.: +380673634110,
Ел.пошта: sakaliyk@ecoclubrivne.org

Цікаві матеріали:

Енергетичні кооперативи: енергонезалежність для громад

Бізнес із сонцем: кому вигідні сонячні електростанції?

Як поліпшити енергоефективність лікарень?

Чистота в будинку без шкоди для природи