Активісти запланували екосоціальні проекти для перетворення м. Рівне власними руками – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Активісти запланували екосоціальні проекти для перетворення м. Рівне власними руками

Прес-реліз

Активісти запланували екосоціальні проекти для перетворення м. Рівне власними руками

21-23 березня для молодих екоактивістів м.Рівне вперше відбувся тренінг  з проектного менеджменту та  фандрайзінгу для екосоціальних  проектів, а також – лекція з адаптації до зміни клімату та  кінопоказ документального фільму “Зникаючий лід”. 28 учасників з Рівного, Здолбунова та гості з Києва, Хмельницька та Львова  здобули практичні знання, отримали натхнення, та запланували чотири практичні екосоціальні проекти, які допоможуть перетворити Рівне на зелене місто мрії, менш вразливе до кліматичних змін.

Організаторами події виступили ГО “Екоклуб”,  НЕЦУ та Українська молодіжна кліматична асоціація (УМКА), які провели 3 дні працюючи, навчаючи та надихаючи молодих рівнян.  Від експерта НЕЦУ Ольги Власюк активісти дізнались про причини та наслідки змін клімату, та про те, як адаптуватись до них. Подія відбулась в обласній бібліотеці, яка за підсумками третього дня роботи стала потенціальним об’єктом для перетворення руками активістів.
Новостворені команди придумали чотири практичні екосоціальні проекти, актуальні для м. Рівне:

1.“Велетні міста Рівне” – збереження та охорони вікових дерев-велетнів  у м. Рівне
2. Створення зеленого простору для співпраці на даху обласної бібліотеки
3. Відродження  та розбудова міського парку
4. Проведення фестивалю міської екологічної практики “Зеленька”.

Марічка Сидорук, активіст, говорить: Коли я йшла на тренінг, я не думала, що моє сприйняття Рівного зміниться настільки сильно. Тепер я зовсім іншими очима дивлюсь на своє місто. Я бачу, що і де необхідно змінити, зробити, втілити. І тепер я навіть знаю як, маю команду і знаю де взяти ресурси!

Інна Дацюк, УМКА, координатор проекту: Якби ми тільки знали, що у Рівному стільки майбутніх активістів, ми б давно вже були тут! А можливість працювати в обласній бібліотеці – надзвичайне натхнення.  Це  чудово, що до кліматичного та екологічного руху долучаються молоді та перспективні активісти.  Ну і звісно, друзі з Рівного можуть розраховувати на нашу підтримку – ми  зробимо все що від нас залежить, щоб проекти-мрії здійснились.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Ольга Мончак, Київ: 0961112544
Ілля Єременко, Рівне: 0634835122
[widgetkit id=2111]