Вебінар: Яким повинен бути якісний енергетичний план міста? – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Вебінар: Яким повинен бути якісний енергетичний план міста?

27 червня Екоклуб проведе вебінар з аналізу енергетичних планів міст – Планів дій сталого енергетичного розвитку.

Експерти проаналізували Плани дій (ПДСЕР) 5 українських міст: Івано-Франківська, Кременчука, Полтави, Рівного та Хмельницького. Вони дуже відрізняються за якістю, цілями і охопленням секторів економіки. Окремі плани дій практично не ведуть до скорочення викидів парникових газів. Тоді як інші є комплексними стратегічними документами, які перетворюють міста в лідерів енергоефективності.

Під час вебінару Дмитро Сакалюк, консультант при розробці більше 10 SEAPов і автор громадської методики аналізу Планів, представить результати дослідження. Екоклуб вже представляв це дослідження в Києві, але якщо ви не потрапили на презентацію то вебінар – відмінний шанс надолужити згаяне.

Прес-реліз про що відбулася презентацію, а також аналітичний звіт і методику доступні за посиланням (укр. та англ.)

Основні критерії оцінки якості ПДСЕР, використані в дослідження, такі: розмір зобов’язань по скороченню викидів, облік всіх джерел викидів, наявність перспективних цілей, економічне обґрунтування планованих заходів, інноваційність, розвиток ВДЕ, прозорий моніторинг та звітність.

Реєстрація на вебінар 27 червня. Початок о 12.00. Вебінар буде проводитися російською.

Після реєстрації вам прийде лист з подробицями участі.

*Дослідження здійснено в рамках проекту «Участь громадськості в планах дій сталого енергетичного розвитку», який реалізує Екоклуб в рамках програми «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», який виконується Фондом Східна Європа в партнерстві з Фондом польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу. Думка відбите в даній публікації є виключною відповідальністю ГО Екоклуб і може не збігатися з точкою зору фонду Східна Європа, ПАУСІ та / або Європейського Союзу.