Вуличні університети екоклубівців – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Вуличні університети екоклубівців

Питання збереження довкілля стосується кожного. Тому Екоклуб використовує будь-яку можливість поділитися своїми знаннями та підвищити екологічну свідомість українців. З радістю ми прийняли і запрошення поспілкуватися з рівненською молоддю в рамках Вуличного університету, що відбувся 15 червня 2013 в Рівному.
Зі «студентами» університету спілкувався голова правління Екоклубу Андрій Мартинюк.
«Було дуже приємно побачити серед молоді велику зацікавленість щодо питань змін клімату, ядерної енергетики, енергоефективності та їх взаємозв’язків – розповідає Андрій Мартинюк. – Усі ці проблеми вже сьогодні впливають на наше повсякденне життя. І кожен з нас може і повинен зробити свій посильний внесок у справу охорони довкілля та збереження його для наших нащадків».
Андрій розповідав присутнім про кліматичні зміни, які передбачаються у найближчі роки, небезпеки використання ядерної енергетики в Україні, важливість впровадження заходів з енергоефективності та ін.  Лекція зацікавила багатьох, про що свідчить маса запитань та жвавих дискусій, що виникали серед учасників Вуличного університету.
“Вуличний університет – це колосальна можливість отримати нові знання, це поле комунікації між учасниками проекту та тренерами, майданчик, де можна висловити власну думку та позицію, не боячись того, що тебе хтось осудить або поглузує”, – говорить учасниця Вуличного університету Мар’яна Сахарук.
Нагадаємо, що це була вже шоста зустріч в рамках проекту, яка традиційно пройшла на відкритому повітрі у Парку культури та відпочинку ім.Т.Шевченка. Участь у заняттях університету можуть взяти усі бажаючі.