Запит до Голови Національного агенства екологічних інвестицій щодо плану заходів щодо скорочення викидів парникових газів – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Запит до Голови Національного агенства екологічних інвестицій щодо плану заходів щодо скорочення викидів парникових газів

Текст запиту:

Голові Національного агентства
екологічних інвестицій

Голови Ради ММГО «Екоклуб»
Мартинюка Андрія Миколайовича

щодо плану заходів щодо скорочення викидів парникових газів

Інформаційний запит

Я, Мартинюк Андрій Миколаєвич, на підставі ст.34 Конституції України, ст. 5, 9, 28, 32, 33 Закону України «Про інформацію», Конвенції «Про доступ до інформації, участь громадськості в процесі прийняття рішень та доступ до правосуддя з питань, що стосуються довкілля» прошу надати мені письмову інформацію, котра необхідна мені для реалізації моїх прав та інтересів, як громадянина України та для виконання службових обов’язків, як Голови Ради ММГО «Екоклуб».

Після ознайомлення з проектом документу “План заходів щодо скорочення викидів парникових газів” прошу надати наступну інформацію:

 1. Оприлюднити проектні документи з розрахунками зниження викидів парникових газів або надати методології, за якими відбувався розрахунок потенціалу зниження викидів парникових газів по кожному з проектів. Низка проектів має сумнівний ефект зменшення викидів парникових газів.

  Наприклад:

  • створення Інгулецького екологічного коридору (пункт №2 у таблиці Плану), створення системи ландшафтних заказників на порушених землях (№15);
  • проведення комплексних еколого-теплотехнічних режимно-налагоджувальних іспитів(№123) та Автоматизація технологічних процесів (№53)
  • №19 Будівництво доменної печі №4 і вивід з експлуатації доменної печі № 3;
  • №21 Будівництво блока повітряних нагрівачів, конструкції Калугіна, доменної печі № 3
  • №61 Удосконалення шахтного водовідливу, заміна насоса ЦНС на НСШ;
  • №129 Впровадження в експлуатацію цеху з виробництва карбаміду;
  • №150 Реконструкція діючого агрегату карбаміду цеху М-6 із збільшенням потужності агрегату на 60%; та ряд інших проектів.
 2. Надати методологію відбору проектів, а також просимо надати форму заявки та документацію, яку підприємства повинні були заповнити для подання на фінансування.
 3. Повідомити вартість робіт по кожному з проектів.
 4. Надати інформацію на які кошти планується виконувати перераховані роботи. Більшість проектів планується реалізувати на приватних підприємствах, відповідно, просимо повідомити в якому обсязі державні кошти будуть направлятися на приватні підприємства.
 5. Повідомити чи запропоновані проекти являються додатковими до поточних заходів на підприємствах чи це є список запланованих робіт, що були б реалізовані і без участі Міністерства охорони навколишнього природного середовища та Національної агенції екологічних інвестицій.
 6. Надати розрахунок сукупного обсягу зниження викидів парникових газів при виконанні усіх запланованих заходів до 2012 року.

Відповідь на даний запит та матеріали прошу надіслати на адресу: ММГО «Екоклуб», а/с 73, м. Рівне, 33023.

З повагою,

Голова Ради ММГО «Екоклуб» Мартинюк А.М.
1.07.2008

Відповідь:

zaptclim

From zapyty