Запит щодо фінансового забезпечення діяльності з припинення експлуатації та зняття з експлуатації атомних блоків до Президенту НАЕК «Енергоатом» Коврижкіна Ю. Л. – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Запит щодо фінансового забезпечення діяльності з припинення експлуатації та зняття з експлуатації атомних блоків до Президенту НАЕК «Енергоатом» Коврижкіна Ю. Л.

Президенту НАЕК «Енергоатом»
Коврижкіну Ю. Л.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ
Шановний Юрій Леонідович!
Згідно Закону України «Про впорядкування питань, пов’язаних із забезпеченням ядерної безпеки», який визначає правові та організаційні засади фінансового забезпечення діяльності з припинення експлуатації та зняття з експлуатації ядерних установок, фінансове забезпечення розробки проекту зняття з експлуатації ядерної установки та забезпечення робіт з припинення експлуатації ядерної установки здійснюється за рахунок коштів фінансового резерву. Так як дія більшості статей даного закону щодо фінансових механізмів здійснення такої діяльності зупинено, на підставі ст.34 Конституції України, ст. 5, 9, 28, 32, 33 Закону України «Про інформацію», прошу надати мені письмову інформацію:

З яких джерел буде здійснюватись:

  • припинення експлуатації ядерних блоків українських АЕС?
  • продовження терміну експлуатації ядерних блоків українських АЕС?
  • будівництво нових 22 атомних реакторів?

З повагою, Мартинюк А.М.

Відповідь

fond2

From zapyty

fond3

From zapyty