Екоклуб представив звіт за діяльність у 2015-му році – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Екоклуб представив звіт за діяльність у 2015-му році

15 січня відбулося розширене засідання Ради Екоклубу, на якому присутнім було презентовано результати діяльності організації у 2015 році. Голова Ради Андрій Мартинюк розповів у презентації, чим жила організація та представив її найголовніші здобутки.

За його словами, минулий рік став одним із найпродуктивніших за всю історію Екоклубу. Екоклуб здійснював менторську підтримку 10-ти менш досвідчених організацій у сфері енергоефективності та організаційного розвитку в рамках  міжнародного проекту CLEEN.

Організація брала активну участь у розвитку місцевої політики енергоефективності. Результатом цього стали напрацьовані за участі представників влади, громадськості та бізнесу вимоги до обласної програми енергоефективності на 2016-2020рр. Упродовж року Екоклуб створив та модерував дієву мережу енергоменеджерів із різних міст України для обміну досвідом між чиновниками, знаннями і можливостями у сфері енергоефективності.

Екоклубом було розроблено плакати з показниками енергоефективності будівель для 500 установ у шістьох містах. Постери, що вказують на рівень енергоспоживання, розміщені у бюджетних закладах Дубна, Вознесенська, Вінниці, Славути та Житомира.

Одним із досягнень минулого року стало створення у м. Славута Хмельницької області першого в Україні Револьверного фонду для приватних будинків. За допомогою цього фінансового інструменту мешканці міста можуть отримувати поворотні позики на впровадження заходів з енергоефективності у своїх помешканнях.

Організація здійснювала антиядерну діяльність. Представники Екоклубу брали участь у громадських  слуханнях щодо продовження експлуатації енергоблоку №2 Южноукраїнської АЕС, дебатах щодо спорудження 3,4 енергоблоків Хмельницької АЕС, у Громадській Раді та засіданнях Колегії Держатомрегулювання.

Влітку Екоклуб із партнерськими організаціями організував наметовий табір “Енерджайзер Кемп”, що складався із різноманітних сесій та майстер-класів, спрямованих на підвищення еко-активізму.

Детальніше з результатами діяльності Екоклубу Ви можете ознайомитися у звіт екоклубу за 2015.

Щиро дякуємо за підтримку, віру та наснагу  усім партнерам, прихильникам, членам, волонтерам та  друзям Екоклубу! Віримо, що 2016-ий рік разом із вами буде ще пліднішим!