Запрошуємо на презентацію посібника “Адаптація до зміни клімату: короткий путівник для громад” – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Запрошуємо на презентацію посібника “Адаптація до зміни клімату: короткий путівник для громад”

Запрошуємо на презентацію посібника “Адаптація до зміни клімату: короткий путівник для громад”

Адаптація громад до зміни клімату важлива навіть в умовах повномасштабної війни. Це зробить громаду комфортнішою для проживання та допоможе її жителям легше переживати періоди екстремальних погодних явищ. Досвід втілення заходів із адаптації допоможе муніципалітетам у майбутньому легше залучати фінансування та шукати партнерів для спільних проєктів.

Запрошуємо на презентацію посібника “Адаптація до зміни клімату: короткий путівник для громад”. Він допоможе органам місцевого самоврядування зрозуміти, із чого розпочати адаптацію до зміни клімату, звідки брати дані та хто повинен бути залученим до розробки оцінки вразливості до зміни клімату.

Коли? 30 серпня об 11:00.

Для кого? Представників органів місцевого самоврядування, працівників комунальних підприємств та департаментів, громадських активістів, усіх зацікавлених.

Де? Microsoft Teams.

Реєстрація – https://forms.office.com/e/UuL1gYKW2U

Спікерки:

– Ольга Лящук, координаторка проєктів громадської організації “Екоклуб”.
– Оксана Кисіль, Національний експерт України ініціативи Європейської Комісії “Угода мерів”.

– Володимир Вигівський – перший заступник міського голови Коростеня.
– Олена Вусик, юристка, аналітикиня, радниця Української кліматичної мережі.

До зустрічі!


Посібник створений у межах проєктів “Закриття циклу: справедливий енергетичний перехід, розроблений містами та регіонами”, що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу; “Розбудова екофеміністичного руху”, що фінансується “WECF International” (“Жінки в Європі за спільне майбутнє”) та “Підвищення інституційної спроможності Екоклубу у світлі післявоєнної відбудови та набуття статусу кандидата у члени ЄС” в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.

Думки, висновки чи рекомендації належать авторам/авторкам цього посібника і не обов’язково відображають погляди Європейської Комісії, “WECF International” та Уряду Швеції. Відповідальність за зміст документа несе виключно ГО “Екоклуб”.