Дослідження “Оцінка вразливості до зміни клімату Рівненської громади та рекомендації щодо заходів з адаптації” – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Дослідження “Оцінка вразливості до зміни клімату Рівненської громади та рекомендації щодо заходів з адаптації”

Дослідження “Оцінка вразливості до зміни клімату Рівненської громади та рекомендації щодо заходів з адаптації”

На виконання Угоди мерів місто Рівне розпочало розробку плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату. Частиною плану дій є оцінка кліматичних ризиків та план заходів з адаптації.

Осінню 2021 року Екоклуб зібрав дані для аналізу кліматичної вразливості: метеорологічні показники, розподіл та характеристику забудови, дані щодо інфраструктури, транспорту; поводження з відходами; споживання води, стану зелених насаджень та інші. Також зібрали думки мешканців громади щодо впливу на них зміни клімату та черговості реалізації заходів з адаптації до зміни клімату в громаді.

У дослідженні ви дізнаєтеся:

– Що загрожує громаді внаслідок кліматичної зміни?

– Які заходи з адаптації та пом’якшення потрібно втілити в громаді?

– Яка роль управлінців та простих громадян в адаптації до зміни клімату?

На основі оцінки кліматичної вразливості громади запропонували заходи з адаптації.

Ознайомитися з дослідженням:

Дослідження "Оцінка вразливості до зміни клімату Рівненської громади та рекомендації щодо заходів з адаптації" (1857 downloads )

Ознайомитися з резюме дослідження:

Резюме дослідження "Оцінка вразливості до зміни клімату Рівненської громади та рекомендації щодо заходів з адаптації" (1550 downloads )

Дослідження видано в рамках проєкту “Посилення демократичних процедур охорони довкілля України” в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.